Była ponad setka, została piętnastka. Znamy wyniki 1. etapu DJ contestu Silesia Beats

Z ponad setki setów udało się wyłonić piętnastkę. Piątka z nich jest już w finale, a reszta do 12 maja walczy o zajęcie pozostałych miejsc.

sunrise

Już za naprawdę niedługo rusza pierwsza edycja Silesia Beats. Przypomnijmy – 25 maja na kilku scenach w PreZero Arenie Gliwice wystąpi ponad 20 różnych postaci z polskiej i światowej sceny muzyki elektronicznej. Głównymi gwiazdami wydarzenia będą Dimitri Vegas & Like Mike oraz Don Diablo. W lineup’ie są jednak jeszcze dwa nieobłożone sloty, które obejmą zwycięzcy DJ contestu, który – jako Shining Beats – współorganizujemy.

Znamy wyniki 1. etapu

Swoje zgłoszenia DJe mogli podsyłać do końca kwietnia. W sumie otrzymaliśmy ich ponad sto, za co bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom. Z tej masy pracy trzeba było jednak wybrać piętnastkę, która okazała się lepsza od pozostałych. Zgodnie z regulaminem, zwycięzcy etapu pierwszego zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza piątka od razu awansowała do finałowego etapu, zaś pozostała dziesiątka musi jeszcze o swoje miejsce powalczyć.

kalendarz

Bezpośredni awans do finału DJ contestu Silesia Beats i Shining Beats uzyskali:

kalendarz

Subkowski

ZILM

sunrise

Callson

YONKY

SĀINNT UNLIMITÉD

kalendarz

kalendarz

Jednocześnie na facebook’owym wydarzeniu Silesia Beats ruszyło głosowanie, które wyłoni dodatkową piątkę finalistów. W gronie drugoetapowiczów znajdują się:

Pedro Agni
Lady Scorpio
Deniro
Aloris M
Candybass
Baxxwell
SOBNOIZE
FNZ
Justy
Hax

sunrise

Głosowanie trwa do 12 maja (niedziela) do godziny 20:00. Swoich ulubieńców możecie wspierać pod tym linkiem.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?