Myśleliście, że Skrillex odpuści? Nic bardziej mylnego – oto teasery jego najnowszych numerów

Przed paroma dniami Skrillex wrzucił na swojego Instagrama post, będący prawdopodobnie zapowiedzią jego najnowszych utworów.

emuze.me

Od jakiegoś czasu Skrillex skutecznie skupia na sobie uwagę muzycznego świata. Jego dwa ostatnie albumy (swoją drogą wydane podczas jednego weekendu) biją rekordy amerykańskiego rynku muzycznego. Pionier dubstepu dobrze czuje się też w towarzystwie Fred.. again i Four Tet. Panowie wspólnie zdołali w zaledwie kilka chwil wyprzedać Madison Square Garden i zaliczyć udany występ na festiwalu Coachella. Można przypuszczać, że po tak intensywnym okresie Skrillex wrzuci na przysłowiowy luz. Nic bardziej mylnego – w ostatnich dniach mieliśmy bowiem okazję usłyszeć teasery jego najnowszych utworów.

Skrillex z materiałem na trzeci album?

Przed paroma dniami Skrillex wrzucił na swojego Instagrama post, na który składają się między innymi filmiki ze studia i gotowe utwory. To kolejna poszlaka, które sugeruje nam, że Sonny może wydać wkrótce trzeci album.

Amerykanin w opisie posta zdradził nie tylko brzmienie planowanych singli, ale też ich tytuły i nazwiska artystów, z którymi pracuje. Tak oto pierwszy utwór, będący inspirowaną latami 90. rave’ową kolaboracją z Boys Noize, ma nosić tytuł “Fine Day“. Drugi, najkrótszy tease to z kolei numer z ISOxo. Trzeci przedstawia “BADDAS” – efekt współpracy Sonny’ego z PEEKABOO, Flowdan i G-REX. Natomiast czwarta zapowiedź dotyczy utworu z Hamdi i TAICHU.

Zachęcamy do przesłuchania próbek wydawniczych planów Skrillexa poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?