Skrillex zaskakuje nowościami – jego nowy numer z TroyBoi’em na dniach!

Amerykańsko-brytyjski collab ujrzał światło dzienne podczas livestreamu, który Skrillex zrealizował na swoim Instagramie. Release już wkrótce!

kalendarz

Sonny Moore, znany każdemu fanowi muzyki elektronicznej jako Skrillex wraca na pełne obroty po długiej przerwie. Najpierw tajemnicze tweety o nadchodzącym albumie, potem niespodziewany występ na EDC Las Vegas, a na koniec EPka wydana pod koniec maja jako Dog Blood – to wszystko jednoznacznie anonsuje zbliżający się solowy materiał pod głównym aliasem.

Jakiś czas temu twórca “Bangarang” postanowił przeprowadzić livestream na swoim Instagramie, gdzie podzielił się z fanami fragmentami swoich nowych kompozycji. Jeden z użytkowników portalu Reddit zarejestrował kawałek transmisji i udostępnił go w specjalnym wątku poświęconym Skrillexowi.

kalendarz

Skrillex plays new Troyboi collab out next week and Midnight Hour from r/skrillex

War Cry” – bo tak zwie się produkcja od amerykańskiego producenta – została stworzona wspólnie z Troyem Henrym aka TroyBoi. Numer utrzymany jest w trapowo-dubstepowych klimatach, które na scenach wielkich eventów zyskują na sile. Możemy więc śmiało mówić o powrocie Amerykanina do korzeni, które przyniosły mu niecałą dekadę temu światowy rozgłos.

kalendarz

Track był także częścią występu Skrillexa na Ultra Korea 2019 – rip znajdziecie poniżej!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=5mKJbUwuDY8

kalendarz

sunrise

Total
44
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?