Skytech i DJ Taek wydają pierwszy wspólny singiel. Na wokalu Sarius

Panowie odpowiedzialni za projekt SkyTaek postanowili zaskoczyć słuchaczy na sam koniec wakacji, wypuszczając debiutancki singiel.

kalendarz

Projekt SkyTaek ruszył niespodziewanie w ubiegłym roku. W jego ramach swoje siły połączyli dobrze wam znany Skytech oraz mający wysoką pozycję na polskiej scenie rapowej DJ Taek. Jak dotąd panowie dowieźli dwa remiksy – w innym brzmieniowym otoczeniu mieli okazję zaprezentować się Paluch oraz Gedz.

Wszystko to zadziało się w ubiegłe wakacje, i od tamtego czasu spod rąk Mateusza i Michała nie wychodziło nic nowego. Końcówka tegorocznych wakacji okazała się jednak – a przynajmniej przypuszczamy, że panowie tak stwierdzili – dobrym momentem na wydanie pierwszego wspólnego singla.

emuze.me

Na sam koniec lata

Debiutancki autorski kawałek projektu SkyTaek można określić w kategoriach “nie byle co” – szczególnie, że o wokalną obsadę panowie zadbali naprawdę dobrze. Swoje zwrotki na numerze zatytułowanym “Na końcu” położył bowiem Sarius – raper mający na swoim koncie już niemało sukcesów, ale będący w ostatnim czasie trochę mniej aktywny. Tegoroczne single częstochowskiego twórcy można policzyć na palcach jednej ręki, a osadzenie w elektroniczno-popowej odsłonie z pewnością może zainteresować fanów.

W ramach ciekawostki – okładkę do tego kawałka stworzyła Julia Oziemczuk, nasza redaktorka i graficzka. Tym bardziej więc polecamy sprawdzenie tego numeru, który znajdziecie poniżej.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?