Kiedyś remiksował go AK9, teraz na tapet biorą go Skytech i DJ Taek. Gedz znów w klubowym wydaniu!

Skytech i DJ Taek nie dają zapomnieć o projekcie SkyTaek. Właśnie pojawił się kolejny release – także będący remixem dla rapera.

sunrise

Światy rapu i elektroniki w ostatnich latach przeplatają się coraz częściej. Dzieje się to na wiele sposobów – czy to przez EDMowe bity w popularnych numerach, czy to za sprawą remixów. W tym drugim temacie co nieco do powiedzenia ma Skytech, który w ostatnich latach niejednokrotnie wykraczał poza typowo imprezową muzykę. W 2020 roku ukazał się jego remix do numeru „Będzie lepiej” duetu Miyo i Tymka…

…zaś w tym roku Mateusz wraz z Tymkiem, Maro Music i SI US PLAU stworzył track „Zachwyt”.

kalendarz

Jeszcze ciekawiej sprawa zaczęła prezentować się w te wakacje. Właśnie w ostatnich tygodniach powstał projekt SkyTaek, w którym oprócz Skytecha występuje także znany fanom rapu DJ Taek. Panowie wzięli na tapet numer Palucha pt. „Profesor” i zaprezentowali jego mocniejsze oblicze.

ultra

Zapowiedzi przy premierze tamtego remixu nie okazały się na szczęście słowami rzuconymi na wiatr – i tak, teraz otrzymaliśmy kolejną propozycję od tego duetu.

Gedziula na klubowo

Tym razem panowie zajęli się kawałkiem „CHCX CHCX” z repertuaru rapera i producenta o pseudonimie Gedz. Nie jest to zresztą pierwsza przecinka Gedziuli z EDMem – w 2017 roku swoją wersję kawałka „ZNVKI” zaprezentował bowiem AK9, znany obecnie jako Guy Arthur.

sunrise

Z kolei w ubiegłym roku P.A.F.F. wydał remix do singla „Yin Yang”, gdzie dodatkowo pojawił się jeszcze Taco Hemingway.

Wracając jednak do swieżynki spod aliasu SkyTaek. Tym razem panowie postanowili pójść nieco komercyjnym sznytem, dopasowując trapowy oryginał do oscylującego wokół slap house’u (choć bezpośrednio nim nie będąc) stylu. Jak im to wyszło? Sprawdźcie poniżej!

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?