Emdi debiutuje w labelu R3HAB’a! Oto collab ze Skytech’em pt. “By My Side”

Skytech po raz kolejny ląduje w labelu CYB3RPVNK – tym razem w ramach collabu z Emdi’m, innym polskim producentem. Track “By My Side” jest już dostępny!

sunrise

W pewnym momencie myśleliśmy, że końcówka roku na polskiej scenie EDMowych wydawnictw będzie stosunkowo spokojna. Jednak, jak się okazuje, nie tym razem – rodzimi artyści nie zawodzą i właśnie na finiszu 2019 roku prezentują swoje bomby, z założenia mające odpowiednio podsumować rok. Jednymi ze sprawców tego zamieszania są Mateusz Dziewulski aka Skytech oraz Robert Gackowski aka Emdi. Panowie postanowili sprawić swoim fanom mikołajkowy prezent i zaprezentowali swój collab.


Skytech i Emdi we wspólnym numerze

Numer nazywa się “By My Side” i jest kontynuacją zmiany stylistyki, którą obserwujemy już od poprzedniego singla Mateusza – “Saturday Night”.

kalendarz

“Saturday Night” zostało przyjęte bardzo ciepło. W zasadzie w tym roku żaden kawałek nie przyprowadził tak wielu ludzi z pozytywnymi komentarzami. Od dnia wydania na każdym koncercie podchodzi ktoś z telefonem i pokazuje włączonego YouTube’a z prośbą o zagranie właśnie tego tracka. Zdecydowanie wolę to niż inne “prośby”.

Mateusz Dziewulski aka Skytech

Jak powstało “By My Side”?

Tyle o przeszłości – zajmijmy się nową propozycją. “By My Side” zostało wydane nakładem CYB3RPVNK i jest trackiem zdecydowanie bardziej do posłuchania niż do poskakania. Jasno podkreśla to sam poznański producent.

kalendarz

Z Robertem (Emdi – przyp. red.) znamy sie juz od bardzo dawna i również od dawna szukaliśmy pewnej płaszczyzny porozumienia, żeby zrobić wspólny track. Tym kawalkiem okazalo sie wlasnie “By My Side”.

Co zdecydowało o wybraniu tego kawałka? Przede wszystkim – obydwaj, poza typowymi klubowymi bangerami, lubimy również elektronikę z wpływami popowymi, której przyjemnie jest posłuchac na Spotify czy YouTube, będąc w domu czy w podróży. Tego numeru raczej trudno będzie uświadczyć w naszych setach na żywo.

Mateusz Dziewulski aka Skytech

Emdi debiutuje w CYB3RPVNK

Warto przy okazji wspomnieć, iż dzisiejszy release jest debiutem Emdiego w labelu R3HAB’a. Sam zainteresowany określa to jasno, jako zwieńczenie naprawdę udanego roku.

2019 rok był dla mnie niezwykle udany, zarówno w roli DJ-a jak i producenta. Zagrałem wiele świetnych imprez, poznałem masę genialnych ludzi i przede wszystkim po raz kolejny zagościłem w Kołobrzegu, na zupełnie nowym wydaniu Sunrise Festival. Jako producent udało mi się powrócić z trzema świeżymi singlami do NCS oraz z jednym do Trap Nation. Udało mi się również współpracować z genialnymi producentami w studiu, w tym ze Skytechem, którego uważam za najlepszego polskiego producenta.

Robert Gackowski aka Emdi

Co twórcy “By My Side” planują na 2020 rok?

Jako, że kończy się już 2019 rok, postanowiliśmy zapytać twórców “By My Side” o plany na rok przyszły.

sunrise

Jeśli chodzi o 2020, to przede wszystkim w końcu postawię i uruchomię moje nowe studio, co na pewno pomoże mi w koncentracji i konsekwentniejszej pracy. Muzycznie będę starał się podrzucać jeszcze więcej lepszych tracków.

Mateusz Dziewulski aka Skytech

W nadchodzącym 2020 roku planuję pracować jeszcze mocniej i wydawać dużo dobrej muzyki. Zanim jednak powitam nowy rok, stary pożegnam nagraniem „Video” stworzonym wspólnie z I.GOT.U, które już za tydzień wyjdzie w labelu FRKNTN.

Robert Gackowski aka Emdi

Utwór “By My Side” jest już dostępny – link do odsłuchu znajdziecie poniżej.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?