Skytech koproducentem świeżego collabu na linii Tiësto – R3HAB. “Run Free (Countdown)” już jest!

“Run Free (Countdown)” – tak nazywa się collab R3HAB’a i Tiësto. W jego produkcji istotny udział brał Skytech.

sunrise

Choć na przestrzeni lat zwiększyła się obecność polskich nazwisk w renomowanych elektronicznych wytwórniach, to collabów z czołówką światowego EDMu wciąż nie mamy na swoim koncie zbyt wiele. Najwięcej w tym temacie do powiedzenia mają jak dotąd Blinders i Skytech. Ten pierwszy wydał już dwa wspólne kawałki z Martinem Garrixem, z czego ostatni w ubiegłym roku. Ten drugi zaś wielokrotnie kooperował z R3HAB’em. I choć ostatni raz ich wspólny kawałek ukazał się w 2019 roku, to ich drogi wcale się nie rozeszły. Mateusz niejednokrotnie już remiksował kawałki Fadila, a ich współpraca z pewnością na tym się nie kończy. I świadczy o tym to, co właśnie ujrzało światło dzienne.

Zaskakujące połączenie

Sklejka takich aliasów, jak Tiësto i R3HAB jest jak najbardziej oczywista i spodziewana. Dodanie do tej mieszanki Skytecha tworzy jednak bardzo niecodzienną kombinację, która właśnie okazała się faktem. Wspólna, polsko-holenderska praca pod tytułem “Run Free (Countdown)” właśnie ujrzała światło dzienne. Był już testowana przez całą trójkę na występów – zarówno na mniejszych imprezach w naszym kraju, jak i na największych światowych festiwalach. Odbiór tego czysto mainstage’owego numeru okazał się być naprawdę dobry, co tylko dodało argumentów do oficjalnego wydania tego utworu.

kalendarz

Warto przy tym wszystkim podkreślić bardzo istotną rzecz. Oficjalnie w tytule wpisani są tylko R3HAB i Tiësto. Wystarczy jednak wejść w szczegóły utworu, a tam znajdziemy nazwisko Mateusza Dziewulskiego oraz ksywę Skytech. Tym samym – o ile samego prestiżu związanego z umieszczeniem aliasu w tytule za bardzo nie ma, o tyle hajs ze streamingów będzie się zgadzać. A to istotna sprawa jest.

ultra

Najnowszy utwór R3HABa i Tiësto z istotnym udziałem Skytecha możecie sprawdzić poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?