Spotify Top 100

Ostatnie miesiące dla Mateusza Dziewulskiego aka Skytech, czyli jednego z uczestników Drop Challenge – naszego nowego formatu video – niewątpliwie trzeba zaklasyfikować do tych bardzo udanych. Należy tu wymienić przede wszystkim wzmiankę w BBC Radio, gdzie podczas jednej z audycji doceniony został jego edit utworu “Chaos“. Jego muzyka pojawiła się także podczas programu Kuby Wojewódzkiego w telewizji TVN – konkretnie hitowy singiel pt. “Tiger“. Chapeau bas!

Skytech pojawił się również w programie “Pytanie na Śniadanie” emitowanym w TVP2 – i to aż dwukrotnie. Pierwszy raz miało to miejsce podczas obchodów światowego dnia DJa, gdzie razem z Hazelem na żywo prezentowali swoje umiejętności za konsoletą przez kilka minut w studiu telewizyjnym. Jeśli ktoś przegapił, materiał możecie obejrzeć klikając tutaj. Drugi raz zwycięzca Polish DJs Chart pojawił się w programie już wirtualnie, gdzie tłumaczył, jak polski DJ czy producent radzi sobie w czasie kwarantanny.

Co nowego u Skytecha?

W ostatnich tygodniach pochodzący z Olsztyna producent wydał również remix utworu R3habaMore Than Ok“, który – trzeba przyznać – wyszedł całkiem zgrabnie.

Oprócz tego do swojej biblioteki Skytech dodał jeszcze dwie propozycje remixów utworu “For Good” polskiego duetu Foothills, z którymi nie tak dawno przeprowadzaliśmy krótki wywiad. Są one stworzone w odmiennych klimatach, co daje słuchaczom szansę na wybranie tego odpowiedniejszego dla siebie. Oceńcie sami, która wersja bardziej przypadła wam do gustu:

To dopiero początek!

Podczas mającego miejsce niecałe dwa tygodnie temu livestreamu, dwudziestosiedmiolatek zaprezentował dwie niewydane jeszcze propozycje. Pierwszej z nich szukajcie w 16. minucie i 25. sekundzie nagrania, które znajdziecie poniżej – natomiast drugie czeka na Was w 40. minucie i 34. sekundzie (a i niewykluczone, że wcześniejszy numer także wyszedł spod ręki Skytecha).

Kiedy możemy spodziewać się premierowego release’u? Jak się okazuje, nie będzie trzeba długo czekać – najnowsze wydanie Polaka datowane jest na 24 kwietnia i radzimy sobie zapisać tę datę w kalendarzu. Tymczasem już w sobotę (3 kwietnia) na social mediach Mateusza odbędzie się drugi live set pod hasztagiem #StayHome. Będzie więc co robić w weekend, a konkretnie – będzie czego słuchać.

foto: Denioz Production

Spotify Top 100