Skytech i Tommy Jayden wydadzą wspólny singiel! Premiera nowego utworu już 3 maja

“Looking At Me” zostanie wydane nakładem wytwórni Cyb3rpvnk należącej do popularnego na całym świecie R3hab’a! Skytech podkreśla, że to parkietowy banger.

kalendarz

Jeden z najpopularniejszych polskich producentów EDM nie zwalnia tempa. Skytech ostatnie tygodnie spędza w studiu i skupia się nad nowym materiałem. Niedawno stworzył nietypowy remiks do singla jedenastoletniej Viki Gabor, o czym przeczytacie TUTAJ. Teraz czas na kolejną produkcję Mateusza. Oficjalne wydanie już 3 maja!

Tym razem Polak połączył siły z holenderskim producentem Tommym Jaydenem. Panowie wydadzą wspólny singiel zatytułowany “Looking At Me”. Utwór zostanie wydany nakładem wytwórni Cyb3rpvnk – należącej do popularnego na całym świecie R3hab‘a. Mateusz podkreśla, że pomysł na współpracę z Holendrem zrodził się podczas Amsterdam Dance Event 2018.

kalendarz

“Przez jakiś czas wymienialiśmy się różnymi pomysłami, aż w końcu wybraliśmy demo, które podobało się nam obu. Dla nas obu celem było zrobienie mocnego, imprezowego tracka, wiec poszukiwaliśmy chwytliwego motywu głównego. Myślę, że misja zakończyła się powodzeniem.”

Mateusz Dziewulski – Skytech

Praca nad nowym kawałkiem trwała kilka tygodni. Finalnie Skytech i Tommy wysmażyli parkietowy banger. W utworze usłyszycie całkiem przyjemny wokal, tajemniczy breakdown i mocno eventowy drop z ciekawą melodią. W nowym tracku nie zabrakło też nietypowych wstawek rodem z gier komputerowych. Zapowiedź “Looking At Me” usłyszycie tylko na naszym facebookowym profilu już w najbliższy poniedziałek!

ultra

“Cieszyłbym się, gdyby nowy utwór znalazł uznanie DJów. Na pewno nie jest to romantyczna ballada czy hymn. Chcę, żeby rządził w klubach i na festiwalach.”

Mateusz Dziewulski – Skytech

To już kolejne wydanie Skytecha w wytwórni Cyb3rpvnk. Wszystko wskazuje więc na to, że Polak na stałe związał się z labelem R3haba. W tajemnicy zdradzimy Wam, że jeszcze w maju Matuesz wyda w nim jeszcze jeden singiel. Tym razem będzie to solowa produkcja, w której Skytech udziela się wokalnie. Więcej informacji niebawem tylko na Shining Beats! A jeżeli chcecie przeczytać nasz obszerny wywiad z Mateuszem to zapraszamy TUTAJ.

kalendarz

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?