SnowFest 2023 serwuje kolejne ogłoszenia. Co czeka fanów elektroniki w Szczyrku?

Pierwszy weekend marca będzie dobrym momentem dla fanów elektroniki, by odwiedzić Szczyrk. Znamy kolejne gwiazdy SnowFest 2023.

kalendarz

SnowFest jest nadal dosyć nieznaną dla fanów elektroniki destynacją. Jak dotąd, odbyło się już 10 edycji imprezy, której głównym motywem są drum and bassowe postacie. Unikalności wydarzeniu dodaje łączenie formuły festiwalu muzycznego z opcją rywalizacji w zimowych sportach. Tym razem szansę na przeżycie wyjątkowej przygody w Szczyrku przypadają na dni 3 i 4 marca.

Ponad miesiąc został do cyklicznego święta sportu i muzyki. Jako pierwsze gwiazdy imprezy zostały ogłoszone takie projekty jak Pendulum oraz Dimension. Oba fenomeny sceny drum and bassu wystąpią w formie DJ setu. Poza tym ogłoszenie zawierało wiele innych ciekawych reprezentantów elektroniki i nie tylko.

kalendarz

Kto jeszcze zaprezentuje się w Szczyrku? Poznaliśmy kolejną listę aliasów.

kalendarz

Niezawodni zawodnicy

Niemieccy spece od elektroniki z Digitalism upodobali sobie polską publikę już w 2007 roku, podczas swojego pierwszego występu w naszym kraju na Selector Festival. Występujący na całym świecie duet, w tym na takich festiwalach jak Coachella czy Ultra zawitają również na tegoroczny SnowFest. Electro house’owy projekt zachęci do “Pogo” już w pierwszy weekend Marca.

Podwójne dwudziestolecie – taki tytuł można nadać nadchodzącemu występowi cenionego duetu Catz ‘n Dogz podczas tegorocznego SnowFesta. House’owy towar eksportowy, który doceniają gwiazdy sceny na całym świecie jest częstym gościem wydarzenia w Szczyrku. Jeden z najważniejszych projektów lokalnej sceny zaprezentują godną selekcję, która rozgrzeje podczas jednej z chłodnych, marcowych nocy.

sunrise

Last Robots to nierozłączna część SnowFestu. Dlatego fani imprezy tylko czekali, gdy ta nazwa ukaże się w lineupie tegorocznej imprezy. Warszawska para DJów od kilkunastu lat nadaje klimatu nie jednej imprezie oraz jako promotorzy działają, by zapewnić występy gwiazd elektroniki.

Połamańce na dokładkę

Polski skład drum and bassowy dołącza do kolejnej puli ogłoszeń SnowFesta. Listę otwierają CLS & Wax, którzy od lat robią ruchy w “połamanym” świecie. Grani między innymi przez LTJ Bukem dute na swoim koncie ma również wydania w legendarnym Hospital Records.

To nie koniec dobrego uderzenia od lokalnej reprezentacji. Dobrze znany uczestnikom Polskich imprez ROS Addiction. Artysta od początku istnienia gatunku nad Wisłą miał na niego duży wpływ, będąc DJem, producentem oraz promotorem. Pomimo zaliczenia za deckami między inntmi klubu Fabric, nie unika lokalnych imprez. Jedną z nich jest nadchodząca edycja SnowFesta. Tu na scenie towarzyszył mu będzie jeden z pierwszych brytyjskich MC – Conrad.

kalendarz

kalendarz

To nie koniec

W grafikach promocyjnych również ujęto tajemniczny projekt Visualism. Jak sama nazwa wskazuje, jest to duet odpowiedzialny za wizualną stronę wydarzenia. W jego skład wchodzą VJ FKS oraz twórca Eye. Ich prace widywane są podczas imprez w Warszawskich klubach, m.in. w czasie drum and bassowych wydarzeń.

Choć do jubileuszowej edycji imprezy jest coraz bliżej, SnowFest jeszcze nie odkrył wszystkich kart. Pomimo już godnej listy artystów, w następnym tygodniu organizator ujawni kolejne aliasy.

sunrise

Tania zabawa

W czasach inflacji rosnące ceny imprez nas już przestają dziwić. Jednak SnowFest na ich tle jest opłacalną perełką. Za dwa dni pełne cenionych twórców w puli “Late Regular” trzeba zapłacić… 319 zł. Jednodniowe bilety będą dostępne wkrótce. Wejściówki na festiwal odbywający się w Szczyrku można zakupić za pośrednictwem platformy Going oraz na stronie wydarzenia.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?