Debiutancki album Sound Rush przełożony na jesień

Utalentowany duet Sound Rush przeniósł z powodu pandemii koronawirusa premierę swojego debiutanckiego albumu. Znamy za to jego tracklistę.

PDC

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy Was o duecie Sound Rush oraz zapowiedzi ich debiutanckiego albumu. Holendrzy, którzy namieszali na hardstyle’owej scenie, w tamtym czasie nie zdradzili jednak zbyt wiele na temat swojego krążka. Bracia Jeroen & Martijn wydali w tym roku kilka singli, które zawitają na zbliżającej się wielkimi krokami płycie. Nosi ona tytuł “Brothers” i będzie wręcz wypełniona mocnymi nazwiskami.

Sound Rush “Brothers” – tracklist

Na albumie pojawią się największe gwiazdy muzyki Hardstyle. Swoją obecność zaznaczyli między innymi Headhunterz, Da Tweekaz, KELTEK, Sefa, Atmosfearz czy Wildstylez. Pełna tracklista prezentuje się w następujący sposób:

emuze.me

  1. One of Us (with KELTEK)
  2. Embracing The Madness (with D-Sturb)
  3. Thunder (with Da Tweekaz feat. XCEPTION)
  4. ID (with Headhunterz & Wildstylez)
  5. Crazy (with Atmozfears)
  6. Infinite Skies (with Villain)
  7. Brothers (feat. Michael Jo)
  8. No One Ever Know
  9. Awaken Me (with Sefa)
  10. For You

Premiera albumu “Brothers” była początkowo zapowiedziana na 18 lipca. Niestety, pandemia koronawirusa skłoniła braci do przełożenia wydania aż na jesień.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – bowiem panowie w ramach pocieszenia fanów zaproponowali bardzo ciekawe rozwiązanie. Każdego miesiąca aż do premiery wydawany będzie jeden singiel – pierwszy już 18 lipca. Takie wyjścia z nieoczekiwanych sytuacji to my lubimy!

PDC

emuze.me

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?