Tryb HiFi w Spotify pojawi się… w sumie nie wiadomo kiedy

Od kilku lat użytkownicy Spotify czekają na uruchomienie trybu HiFi. Niestety, na to wygląda, że jeszcze poczekają…

reklamuj_sie

Coraz więcej portali streamingowych oferuje słuchanie muzyki w jakości HiFi. Na ten moment taki feature oferują niemal wszyscy konkurenci – Tidal, Amazon Music, Deezer oraz Apple Music. Do tego grona miał dołączyć Spotify – w lutym ubiegłego roku pojawiły się już zapowiedzi odnośnie umożliwienia włączenia tej opcji. Plany obejmowały wprowadzenie funkcji jeszcze w 2021 roku. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na to, że na jakość jak z płyty CD jeszcze przyjdzie nam poczekać. I to w sumie nie wiadomo jeszcze, jak długo.

Na HiFi jeszcze poczekamy

Informacje te płyną z jednego z wątków oficjalnego forum społeczności Spotify, gdzie użytkownicy są coraz bardziej zaniepokojeni brakiem wywiązania się z zapowiedzi. Pod jednym z wątków, w którym podjęty został ten temat, wypowiedziało się Spotify. I z tej wypowiedzi wynika, że na HiFi na “zielonej” platformie streamingowej jeszcze poczekamy.

Wiemy, że jakość dźwięku HiFi jest dla Was ważna. Czujemy to samo i cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli zapewnić użytkownikom usługi Premium Spotify HiFi. Ale nie mamy jeszcze szczegółów dotyczących harmonogramu, którymi moglibyśmy się podzielić. Oczywiście poinformujemy cię tutaj, kiedy już będziemy mogli.

To już trochę trwa…

Spotify zabiera się do tematu HiFi już od kilku lat. Wówczas w testach wzięła udział wąska część użytkowników. Z kolei w maju ubiegłego roku bug aplikacji spowodował, że osoby korzystające ze Spotify Premium na smartfonach mogły zobaczyć ukryte dotychczas menu odtwarzania w standardzie HiFi.

reklamuj_sie

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?