Dwa lata temu Stachursky zaprezentował “Doskozzzę”. Z tej okazji P.A.F.F. wydaje swój remix

Już w dniu premiery oryginalnej wersji utworu “Doskozzza”, P.A.F.F. zasugerował swój remix. Po dwóch latach wreszcie możemy go usłyszeć!

sunrise

Na polskiej scenie muzyki rozrywkowej mało która postać jest tak wyrazista, jak Jacek Stachursky. Grubo ponad 20 lat działalności scenicznej pod tym aliasem przyniosło naprawdę zróżnicowany repertuar – od radiowych ballad po utwory, po których przesłuchaniu można swobodnie zapytać “co ten gość bierze?”. Innymi słowy – śląski twórca niejednokrotnie zaskakiwał słuchaczy. Nie inaczej było w roku 2019, kiedy to ruszyła promocja kolejnego albumu Jacka.

To było zaskoczenie

2K19” dopełniło tryptyk wydawnictw realizowanych co 10 lat. “1999” zawierało chociażby “Zostańmy razem” oraz “Chłostę”, z kolei highlightem “2009” okazało się “Dosko”. Rok 2019 nie mógł być pod względem muzycznych niespodzianek inny – tym samym w kwietniu słuchacze zostali zaskoczeni “Doskozzzą”, głównym singlem promującym nowy album. Romans artysty z muzyką psytrance opłacił się – o nowej kompozycji rozpisywały się różne portale muzyczne (w tym również i my.), a hype potwierdziły wartości liczników na portalach YouTube i Spotify. Swego czasu spekulowano nawet nad tym, czy ten track znajdzie się w soundtracku gry Cyberpunk 2077.

kalendarz

Trapozzza

W dniu premiery oryginału P.A.F.F. wrzucił na swojego Instagrama następujące Story:

kalendarz

Już wtedy obserwujący go fani mogli zacząć zastanawiać się, jak potencjalny remix z rąk wrocławskiego producenta mógłby brzmieć. Niedługo później mogli się o tym przekonać ci, którzy pojawili się na koncercie Pawła – jego wersja “Doskozzzy” była bowiem utworem kończącym jego sety. Na oficjalną premierę tego utworu trzeba było poczekać jednak trochę dłużej – aż do drugiej rocznicy release’u oryginału.

Warto było czekać?

Tym samym na dzień premiery wybrany został Poniedziałek Wielkanocny. Właśnie wtedy, przy okazji dojadania ciast i sałatek jarzynowych można było sprawdzić nową, trapową wersję “Doskozzzy”. Czy daje radę? Oceńcie sami – odsłuch znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?