Stachursky w klimatach Psy Trance? Sprawdź najnowszy numer “Doskozzza”!

Jacek Łaszczok-Stachursky powraca z nowym hitem o tytule “Doskozzza”. Fani szybkich, psy-trance’owych brzmień będą w siódmym niebie.

sunrise

Jacek Łaszczok-Stachursky, znany praktycznie każdemu po prostu jako Stachursky od dawna pokazuje, że potrafi podążać za trendami w muzyce elektronicznej. Było tak w przypadku dwóch albumów “1999” oraz “2009“, na których znalazły się takie hity jak “Chłosta“, “Jam Jest 444” czy też legendarne już “Dosko“. Już 20 września ukaże się “2k19“, czyli trzecia część tryptyku 99/09/19. Żółta, magnetyczna gwiazda wydała do tej pory trzy single z najnowszego krążka, a najnowszy z nich – o tytule “Doskozzza” – ma naprawdę wiele wspólnego z EDM-em!

Od około dwóch lat gatunek Psy Trance staje się co raz bardziej popularny i bardzo szybko zaczęły produkować go największe gwiazdy takie jak Timmy Trumpet, Marnik czy KSHMR. Zapewne widząc coraz większe zapotrzebowanie na tego typu brzmienia, Stachursky postanowił utrzymać swój najnowszy hit właśnie w tych klimatach.

kalendarz

Jak to zawsze było w przypadku produkcji Jacka, kawałkowi towarzyszy bardzo oryginalna warstwa liryczna. Aby zobrazować, jak bardzo skonsternować mogą się co poniektórzy, nieznający dotychczas twórczości artysty, przytoczymy słowa padające w intrze najnowszego singla byłego radnego Czechowic-Dziedzic.

kalendarz

Jam Jest Wszechpotężny Etyzer
Wysłannik Istot galaktyki Światła
Przysyła mnie do Was Hermeous
Urantia jest teraz moim życiem i przeznaczeniem
Urantia jest teraz moim domem i moim światem
A mój świat to wieczna niekończąca się meandryczna Monaterka

intro utworu “Doskozzza”

Dalej jest już dosłownie wszystko – nie zabrakło miejsca nawet na follow-up do jednego z klasyków pięćdziesięciotrzylatka – “Chłosty”!

Doskozzza” spokojnie mogłaby być grana na największych festiwalach EDM. Jeżeli jesteście fanami szybkich, psy-trance’owych brzmień to koniecznie sprawdźcie ten utwór. Jest to coś, czego jeszcze nie było na polskim rynku muzycznym!

sunrise

https://youtu.be/LhujS93r3y8

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?