Steve Aoki w dobrej formie. Collab z Arminem van Buurenem i kolekcja ubrań w uniwersum Marvela

Amerykański producent zaprezentował ostatnio parę ciekawych współprac muzycznych (Armin van Buuren) i ubraniowych (Marvel).

2sher

Steve Aoki lubi być na świeczniku. DJ ciągle działa w różnych branżach – jak nie w muzyce, tak i gastronomii czy modzie. Amerykański producent na swoim koncie mam mnóstwo współprac z kolegami z branży, jak i artystami reprezentującymi inne gatunki. Pamiętamy o “Afroki” czy “No Beef” z Afrojackiem, “Boneless” z Chrisem Lake i Tujamo czy “It’s Time” z Laidback Luke’iem, a to zaledwie kilka tytułów z całej dyskografi pełnej kolaboracji. W 2021 roku przyszedł czas na wydanie wspólnego utworu z królem trance – Arminem van Buurenem.

Aoki w Armadzie

Steve zawitał do labelu Armada przy okazji wspólnego tracka z niewątpliwie ważną postacią na świecie EDM, którą jest Armin van Buuren. Na przestrzeni lat Aoki i van Buuren mieli okazję remiksować swoje produkcje, czego owocem były nowe wersje “Mr. Navigator” czy “I Love My Friends”. Jednakże “Music Means Love Forever” to pierwsza ich wspólna produkcja, która w naprawdę ciekawy sposób łączy charakterystyczny styl obu artystów. .

emuze.me

Jestem podekscytowany faktem, że mogę udostępnić wam mój nowy utwór, który powstał wspólnie z Arminem van Buurenem o tytule “Music Means Love Forever”. Jest to utwór, który świętuje istnienie muzyki tanecznej i tych wszystkich emocji, które wyrażane podczas jej doświadczania. Graliśmy go wspólnie tego lata na Electric Love Festival jako prawdziwa celebracja tego, że mieliśmy szansę ponownie razem zatańczyć.

Steve Aoki

Po wzajemnym zremiksowaniu naszych utworów, wraz ze Steve’m pomyśleliśmy, że świetnym pomysłem będzie połączenie naszych sił w studiu. Bardzo podziwiam go i kocham nasz świeży collab. Nie trzeba wyjaśniać jego tytułu – muzyka jest uniwersalnym językiem, dla wielu osób również językiem miłości. Nie mogę się doczekać, by tworzyć wspomnienia do tego utworu!

Armin van Buuren

Do utworu zostały nagrane dwa teledyski – jeden z perspektywy Aokiego, drugi – pod kątem Armina van Burena. Pierwszy z nich możecie zobaczyć poniżej.

Prócz działalności w środowisku muzycznym, artysta na swoim koncie ma wiele wspólnego z modą. Aoki prowadzi własną linię merchu, ale też projektuje rzeczy dla innych marek. Ostatnio pisaliśmy o powstałym przy współpracy z marką Bulgari zegarku o wartości ponad 10 tysięcy złotych, o czym możecie przeczytać tutaj. Tym razem artysta zdecydował wydać ubrania razem ze znaną z wielu popkulturowych ikon marką Marvel.

ultra

Współpraca z Marvelem

Jak już wcześniej wspominaliśmy, przygoda amerykańskiego producenta z modą nie jest chwilową zajawką. Dowodem na to jest kolekcja ubrań ‘Venom vs. Carnage‘ Marvela stworzona przy współpracy z Aokim i jego wytwórni Dim Mak. Ciuchy wypuszczone przez artystę charakteryzują się punkową typografią, a niektóre z koszulek czy bluz zawierają modny ostatnio motyw tie dye.

T-shirty można nabyć w cenie od $38 do $45, co daje kwoty między 150 do 175 zł. Longsleeve jest dostępy za $48 (około 190 zł), a bluzy za $75, $80 i $85 (odpowiednio 295 zł, 315 zł i 335 zł). Kolekcja dostępna jest na tej stronie.

Każdy z nas ma ciemną stronę i Venom prawdziwie reprezentuje paradygmat nadchodzącego jednego z naszych wewnętrznych demonów. Kiedy możesz odłożyć na bok swoje walki dla dobra innych, wtedy można nazywać cię bohaterem.

Steve Aoki

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?