Już w sobotę wirtualny festiwal labelu Martina Garrixa. Dwóch Polaków w lineup’ie!

Poznaliśmy lineup wirtualnej imprezy labelu STMPD RCRDS. Skład liczy 25 artystów, a wśród nich – dwóch polskich producentów.

emuze.me

W ubiegłym tygodniu przygotowaliśmy dla Was obszerny tekst, w którym opowiedzieliśmy o najciekawszych wirtualnych festiwalach. Na sam koniec wspomnieliśmy o “imprezie” STMPD RCRDS, która odbędzie się już w tą sobotę. Tak się składa, że wytwórnia Martina Garrixa udostępniła właśnie lineup – i musimy przyznać, że jest naprawdę suto.

Gwiazd nie brakuje

Na livestreamie holenderskiego labelu usłyszymy artystów ściśle z nią związanych i nie tylko. Wśród DJów, na których warto zwrócić uwagę znajdziemy takie osobistości jak DubVision, Arno Cost, Florian Picasso, Justin Mylo, Sidney Samson czy też TV Noise. Jednym słowem będzie bardzo intrygująco i różnorodnie.

Polski akcent

Pośród dość obszernego line-upu STMPD RCRDS Festival znalazło się miejsce dla dwóch Polaków. Jednym z nich jest doskonale znany wszystkim fanom wytwórni Blinders. Drugi zaś, to świeża krew, która dołączyła ostatnio do labelu remiksując numer Juliana Jordana – mowa tutaj oczywiście o Arturze Kurzyńskim aka Guy Arthur.

Całość startuje o godzinie 15:00 i potrwa aż 24 godziny. Livestream STMPD RCRDS Festival będzie dostępny do obejrzenia zarówno w serwisie YouTube jak i Twitch. Jeżeli tęsknicie za weekendowymi imprezami, tego typu transmisja wydaje się być świetną alternatywą.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?