Osoby, które czytają te słowa, z pewnością są w drodze lub dojechały już do Kołobrzegu, gdzie w dniach 19-21 lipca odbędzie się siedemnasta edycja Sunrise Festival. Nowe miejsce, mocny lineup i pole namiotowe to z pewnością rzeczy, które zwracają uwagę – jednak jeszcze bardziej istotne od PRowych haseł są informacje praktyczne.

Garść z nich otrzymaliśmy już we wtorek – chodzi rzecz jasna o rozplanowanie przestrzeni, na której ma odbyć się impreza (więcej szczegółów znajdziecie tutaj). Teraz przyszedł czas na interesujące dosłownie każdego, kto w ten weekend planuje zjawić się na lotnisku w Podczelu timetable imprezy.

Więcej scen to naturalnie większa liczba artystów i więcej dylematów odnośnie tego, którego DJa będzie trzeba sobie odpuścić, aby móc pójść na występ kogoś innego. W ubiegłym roku pisaliśmy na ten temat w taki sposób:

Trzeba przyznać, że osoby, które będą bawić się na miejscu, będą mieć nie lada dylematy, wszak na każdej ze scen w tym samym czasie będą występować interesujący artyści. Najciężej będzie w sobotnią noc – w tym samym czasie będą występować DJ Snake, Oliver Heldens oraz Eric Prydz.

https://shiningbeats.pl/sunrise-festival-2018-znamy-kompletne-timetable/

Tegoroczna edycja będzie pod tym względem jeszcze cięższa, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – wszak lepiej mieć wybór niż go nie mieć 😉

W tym roku na timetable musieliśmy czekać naprawdę długo, bo dopiero na kilkadziesiąt godzin przed imprezą zostało ono opublikowane. Znajdziecie je poniżej – a tymczasem życzymy dobrej zabawy i zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, gdzie w najbliższych dniach zalejemy Was kontentem z Kołobrzegu!

PIĄTEK – 19 LIPCA

Red Stage
19:00 – 20:30 Adam de Great
20:30 – 22:00 Melo.Kids
22:00 – 23:00 Ruben de Ronde
23:00 – 00:00 MaRLo
00:00 – 01:15 Fedde le Grand
01:15 – 02:30 W&W
02:30 – 04:00 Armin van Buuren

Silver Stage
20:30 – 22:00 Keltek
22:00 – 23:30 Zatox
23:30 – 01:00 Frontliner
01:00 – 02:30 Noisecontrollers
02:30 – 04:00 Headhunterz

ANTS
19:00 – 21:15 Deeplomatik
21:15 – 22:30 Francisco Allendes b2b Uner
22:30 – 23:45 Steve Lawler
23:45 – 01:15 Andrea Olive
01:15 – 02:45 Solardo
02:45 – 04:00 Nic Fanciulli

Heldeep Stage
19:00 – 20:00 neeVald
20:00 – 21:00 Bartes
21:00 – 22:15 EDX
22:15 – 23:30 Nora en Pure
23:30 – 01:00 MK
01:00 – 02:30 Oliver Heldens
02:30 – 04:00 Disciples

Blue Stage
20:00 – 21:15 Arctic Moon
21:15 – 22:30 Nitrous Oxide
22:30 – 00:00 KhoMha
00:00 – 01:15 Alex M.O.R.P.H.
01:15 – 02:45 Paul van Dyk
02:45 – 04:00 Ben Nicky


SOBOTA – 20 LIPCA

Red Stage
20:00 – 21:15 Bounce Inc.
21:15 – 22:45 DJ Kuba & NEITAN
22:45 – 00:00 Alok
00:00 – 01:20 NERVO
01:30 – 03:00 Don Diablo
03:00 – 04:30 Afrojack

Silver Stage
20:00 – 21:00 Milkwish
21:00 – 22:30 Matush
22:30 – 00:00 Tensnake
00:00 – 01:30 Cristoph
01:30 – 03:00 Claptone
03:00 – 04:30 Riva Starr

Black Stage
19:00 – 20:30 Dave Metzo
20:30 – 22:00 DUSS
22:00 – 23:30 Nicole Moudaber
23:30 – 01:30 Adam Beyer b2b Ida Engberg
01:30 – 03:00 Jamie Jones
03:00 – 04:30 Joris Voorn

MS Presents
19:00 – 20:00 Chriss Jaxx
20:00 – 21:15 Miqro
21:15 – 22:30 Golden Features
22:30 – 00:00 La Fuente
00:00 – 01:30 Michael Calfan
01:30 – 03:00 Martin Solveig
03:00 – 04:30 Loud Luxury

Blue Stage
19:00 – 20:00 Indecent Noise
20:00 – 21:30 Matt Bukovsko
21:30 – 22:45 Oliver Smith
22:45 – 00:00 Orjan Nilsen
00:00 – 01:30 Cosmic Gate
01:30 – 03:00 Purple Haze
03:00 – 04:30 Jordan Suckley


NIEDZIELA – 21 LIPCA

Red Stage
19:00 – 20:30 Dirty Rush & Gregor Es
20:30 – 22:15 Gromee
22:15 – 23:30 Jay Hardway
00:00 – 01:30 The Chainsmokers
01:30 – 02:45 Keanu Silva
02:45 – 04:00 Timmy Trumpet

No Redemption
19:30 – 21:00 Indox
21:00 – 22:30 Ibranovski
22:30 – 00:00 Brohug
00:00 – 01:10 Mercer
01:15 – 02:45 Tchami x Malaa
02:45 – 04:00 Valentino Khan

Black Stage
18:30 – 19:30 Pysh
19:30 – 20:30 Weikum
20:30 – 22:00 Heidi
22:00 – 23:30 Booka Shade
23:30 – 01:00 Chelina Manuhutu
01:00 – 02:30 Eats Everything
02:30 – 04:00 Tiga

White Stage
19:45 – 21:00 Emdi
21:00 – 22:15 Roko
22:15 – 23:45 Moguai
23:45 – 01:15 Wally Lopez
01:15 – 02:45 Chuckie
02:45 – 04:00 Laidback Luke

Blue Stage
19:00 – 21:00 Gregory
21:00 – 22:00 Matys
22:00 – 23:30 CJ Stone
23:30 – 00:45 Peran van Dijk
00:45 – 02:00 4 Strings
02:00 – 03:00 Kris
03:00 – 04:00 Diabllo & Jay Bae

foto: Gromysz