Jak dotrzeć na teren Sunrise Festival 2019? [MAPA TERENU + DOJAZD Z DWORCA PKP]

Jak dojechać na teren imprezy? W jaki sposób zostaną ustawione sceny? Gdzie będzie umieszczone pole namiotowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie tutaj!

kalendarz

Tysiące fanów muzyki elektronicznej coraz bardziej gorączkowo szykuje się do pierwszej organizowanej na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu edycji Sunrise Festival (pełny lineup znajdziecie tutaj). Prace na miejscu trwają cały czas, zaś czas płynie nieubłaganie – już w czwartek o godzinie 12:00 otwarte zostanie miasteczko SunCity wraz z polem namiotowym.

Bardzo istotną kwestią, mocno frapującą festiwalowiczów obecnych na mediach społecznościowych, jest to, jakie będzie rozmieszczenie scen i innych atrakcji na terenie imprezy, a także to, w jaki sposób będzie można dojechać pod bramy festiwalu z centrum miasta. Sprawdźmy, jak to wszystko będzie wyglądać!

kalendarz


Zaczynamy od dojazdu z centrum Kołobrzegu – na osiedle Podczele można będzie podjechać autobusem linii nr 5, jadącym z pętli Grzybowska i mającym przystanek między innymi przy dworcu PKP, skąd w kilkanaście minut możecie dotrzeć na przystanek Podczele – Tarnopolska. Stamtąd już tylko parę kroków na teren imprezy! Rozkład jazdy znajdziecie tutaj, zaś w tym miejscu – informacje dotyczące biletów na komunikację autobusową.

ultra

Dla osób z opaską festiwalową na ręku zostanie uruchomiona również darmowa linia autobusowa, kursująca w dniach 19-21 lipca co 15 minut w godzinach 16:00-22:30, na następującej trasie:
– JAGIELLOŃSKA 3 / DWORZEC PKP (PRZYSTANEK POCZĄTKOWY),
– ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II,
– GROCHOWSKA,
– KOSZALIŃSKA,
– KĄDZIELNO,
– KOSZALIŃSKA,
– TARNOPOLSKA (PRZYSTANEK KOŃCOWY)

Dodatkowo każdego dnia imprezy z pętli na ulicy Starynowskiej (osiedle Radzikowo) o godzinach: 15:30 i 15:45 wyjedzie autobus, który zainteresowanych uczestników imprezy zawiezie za darmo do Podczela następującą trasą:
– STARYNOWSKA PĘTLA (PRZYSTANEK POCZĄTKOWY),
– STARYNOWSKA,
– MAZOWIECKA,
– MŁYŃSKA,
– SZPITALNA,
– ARMII KRAJOWEJ,
– JAGIELLOŃSKA,
– ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II,
– GROCHOWSKA,
– KOSZALIŃSKA,
– KĄDZIELNO,
– KOSZALIŃSKA,
– TARNOPOLSKA (PRZYSTANEK KOŃCOWY)

kalendarz

Cały czas są aktualne oferty dojazdu busowego, jeżdżacego z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa, Ustronia Morskiego i Dźwirzyna. Więcej szczegółów znajdziecie, wchodząc w ten link.


Wszystkich zmotoryzowanych musimy jednak zmartwić – na osiedle Podczele wjazd samochodem będą mieli wyłącznie mieszkańcy posiadający stosowne identyfikatory. Na teren festiwalu prowadzić będzie więc droga przez Bagicz – tak, jak na poniższej mapie.

No dobrze, jesteśmy już na terenie Sunrise Festival. O tym, jak poruszać się po przygotowanym przez agencję MDT miejscu, przekonacie się za pomocą dokładnej mapy, którą znajdziecie poniżej.

ultra

kalendarz


Warto przy okazji dodać, że na terenie Sunrise Festival zostało już otwarte centrum informacji. Właśnie tak będziecie mogli kupić i aktywować bilety, zmienić wprowadzone wcześniej dane i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości odnośnie imprezy, a to wszystko w następujących godzinach:

16-18.07: 12:00 – 20:00
19-21.07: 12:00 – 2:00
22-23.07: 12:00 – 15:00

kalendarz


Jak wszystko wygląda na miejscu? Będziemy Wam to pokazywać już od środowego wieczora, kiedy to nasza redakcja zamelduje się i zacznie nadawać z Sunrise Festival – po więcej szczegółów zaglądajcie na naszego Facebooka i Instagrama!

foto: Bartek Bee

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?