Tak wyglądała największa osiemnastka w Polsce. Zobacz aftermovie Sunrise Festival 2022 [VIDEO]

Praktycznie dokładnie między dwiema edycjami Sunrise Festival opublikowano aftermovie tegorocznej, 18. odsłony wydarzenia.

sunrise

Mimo pewnych problemów, które zaistniały w tym roku, Sunrise Festival w dalszym ciągu jest czołową marką na polskiej scenie EDMowych festiwali. W tym roku w lineup’ie kołobrzeskiej imprezy nie brakowało artystów ze światowej czołówki – wystąpili między innymi David Guetta, Eric Prydz, Paul Kalkbrenner, Carl Cox czy Alesso. Ekipa RMVision miała więc co kręcić – a efektem ich starań możemy cieszyć swoje oczy już teraz.

Dokładnie między dwiema edycjami

Na premierę tegorocznego aftermovie musieliśmy czekać naprawdę długo – wszak premiera ostatniego przedpandemicznego video (z edycji 2019) miała miejsce już 15 sierpnia. Data zaprezentowania throwbacku z Sunrise Festival 2022 przypada na niemalże dokładnie półmetek między ubiegłą a przyszłą edycją. Przypomnijmy – nadchodząca, już 19. odsłona “festiwalu wschodzącego słońca” przypada na dni od 21 do 24 lipca 2023 roku.

kalendarz

Jeśli widzieliście jakikolwiek afterfilm z Sunrise Festival, to z pewnością nie będziecie zdziwieni – wszak konstrukcja materiału końcowego jest klasyczna dla innych produkcji kołobrzeskiej imprezy. Duży wpływ na taki a nie inny obraz mieli oczywiście panowie z RMVision, których charakterystyczny styl jest naprawdę mocno widoczny. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to przyjemny dla oka obrazek – czołowe gwiazdy EDMu grające w akompaniamencie licznych efektów dla dziesiątek tysięcy fanów zawsze mają prawo się podobać.

kalendarz

Warto przy okazji zwrócić uwagę na tracklistę, w której nie zabrakło polskich akcentów. W niemal trzynastominutowym materiale znalazły się kawałki od takich postaci, jak EMDI, Miqro, Roko, Matys oraz Jake Alva. Swój wkład w muzyczną część aftermovie mają także zagraniczni producenci – tacy, jak Nicky Romero, Brennan Heart, Ummet Ozcan, Lucas & Steve czy Carl Cox.

Aftermovie Sunrise Festival 2022 – tracklista

01. Intro
02. Nicky Romero – I See
03. Brennan Heart – Belong
04. Ummet Ozcan – Bifrost (Viking Techno)
05. EMDI & No ExpressioN – All We Need (feat. Chanin)
06. Carl Cox & Franky Wah – See the Sun Rising
07. Delta Heavy feat. Modestep – Here With Me (The Prototypes Remix)
08. Miqro & Roko – Mexico
09. Kris & HI MOTIVE – Pressure (Matys Remix)
10. Lucas & Steve x DubVision – Feel My Love (feat. Joe Taylor) [Festival Mix]
11. Jake Alva – Be With You

sunrise

Tegoroczny efekt pracy RMVision możecie sprawdzić poniżej.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?