kontakt

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany – to domena Sunrise Festival w ostatnich latach. Najpierw nowa lokalizacja (lotnisko w Podczelu), a potem jak po sznurku – więcej scen, więcej gatunków i większe możliwości. Przedsmak tych ostatnich mogli zobaczyć na własne oczy uczestnicy The Other Side Of The Sun – a to dzięki części planowanych, a już powstałych elementów nowego wyglądu imprezy. To był jednak dopiero przedsmak – o czym przekonują organizatorzy za sprawą wizualizacji wyglądu terenu eventu.

Taki będzie Sunrise Festival 2022

Na social mediach kołobrzeskiej imprezy pojawiły się nowe wizualizacje, ukazujące planowany wygląd terenu wynajmowanego jeszcze przez 9 kolejnych lat przez agencję MDT Production. Są one rozwinięciem tego, co widzieliśmy już kilka miesięcy temu – kiedy to do sieci trafiły pierwsze rendery.

Jak czytamy w poście na Facebook’u Sunrise Festival:

Chcemy, by Podczele stało się Waszym drugim domem, dlatego zrobimy wszystko, by było pięknie, funkcjonalnie i komfortowo

Może to sugerować zdecydowanie większą ilość atrakcji względem tego, co otrzymaliśmy w 2019 roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte. Świadczą o tym chociażby przeniesiona w bardziej przystępne miejsce strefa gastronomiczna, ale również zupełnie nowy wystrój “dziedzińca”, z którego można było przejść na każdą z dwóch zrealizowanych podczas “mini-Sunrise’u” scen.

A o tym, jak wyglądają nowe rendery terenu Sunrise Festival 2022, możecie przekonać się poniżej.

Poznaliśmy już headlinerów

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu poznaliśmy pierwszych czterech headlinerów Sunrise Festival 2022. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Bilety znajdziecie na stronie organizatora.


foto: Gromysz

kontakt