Sunrise Festival 2022 ogłasza kolejne nazwiska. Zarówno dla fanów house’u, jak i hardstyle’u

Mercer, Regard, Regain i Weikum – ci artyści dołączyli właśnie do i tak już imponującego lineup’u Sunrise Festival 2022.

kalendarz

Ubiegły weekend był obfity w ogłoszenia artystów Sunrise Festival 2022. Obsadzonych zostało aż 12 slotów, za które odpowiedzialnych jest 14 aliasów – większość z nich reprezentujących nasz kraj, choć tych zagranicznych też nie zabrakło. W składzie zameldowali się między innymi Lucas & Steve czy Öwnboss, ale nie tylko – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Poniedziałek stał pod znakiem przerwy, ale we wtorek karuzela ogłoszeń ruszyła na nowo. Dzięki temu poznaliśmy 4 kolejnych artystów, którzy zameldują się w Podczelu w dniach 21-24 lipca.

emuze.me

Mercer

Dzień ogłoszeń rozpoczęty został już po raz kolejny o 8 rano. Wtedy to do lineup’u dołączył Mercer, znany Sunrise’owiczom już z edycji sprzed trzech lat. Dzięki temu bookingowi po raz drugi z rzędu na Sunrise Festival zamelduje się 3/4 kolektywu Pardon My French. Bardzo chętnie zobaczylibyśmy cały skład, ale na DJa Snake’a już chyba nie mamy co liczyć… a może jednak?

W każdym razie – Francuz zagra tego samego dnia i na tej samej scenie, co Tchami i Malaa, a więc 22 lipca na Silver Stage.

ultra

Weikum

W samo południe skład artystów zasilił Weikum, jedna z czołowych marek polskiego house’u i techno ostatnich lat. Mogliśmy go zobaczyć w akcji w Kołobrzegu już podczas poprzedniego Sunrise’u, a także na The Other Side Of The Sun. Za każdym razem były to jednak sety na pobocznych scenach. W 2022 roku zaś Sebastian wyląduje na monumentalnej Red Stage. Jego set usłyszymy w niedzielę 24 lipca, a tego samego dnia na tej samej scenie wystąpią między innymi Eric Prydz czy Paul Kalkbrenner.

Regain

Pana Pawła na polskich festiwalach zabraknąć wręcz nie mogło! Tym razem spec od wbijania gwoździ odwiedzi Sunrise Festival i takeover I AM HARDSTYLE. Zobaczymy go więc w akcji w sobotę 23 lipca na Silver Stage. Istnieje ryzyko, że to może być czarny koń tego dnia!

Regard

Kolejny dzień ogłoszeń zamyka dobrze znany z rozgłośni radiowych Regard. Z całą pewnością kojarzycie jego “Ride It”, ale jeśli oczekujecie, że na jego secie będą grane tylko komercyjne dźwięki, to jesteście w błędzie. Jego występy to wszak gwarancja naprawdę dobrych lotów house’u i tech house’u. To wszystko w piątek 22 lipca na White Stage – a więc tam, gdzie zagrają chociażby Oliver Heldens czy La Fuente.

kalendarz

Kolejne nazwiska na dniach

Na ten moment znamy już około 2/3 lineup’u. Co prawda do imprezy zostało już zaledwie 3,5 tygodnia, ale tempo ogłoszeń jest na tyle duże, że organizatorzy z pewnością się wyrobią. Wszystkie jak dotąd oficjalnie ogłoszone (czy to na social mediach, czy to podczas livestreamów z DJem Krisem) nazwiska z podziałem na dni i sceny znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy – Sunrise Festival 2022 odbędzie się w kołobrzeskim Podczelu w dniach 21-24 lipca. Bilety dostępne są na oficjalnej stronie internetowej imprezy.


foto: Gromysz

emuze.me

emuze.me

ultra

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?