kontakt

Karuzela z ogłoszeniami Sunrise Festival nadal się rozkręca. Znamy już ponad połowę artystów, którzy wystąpią w kołobrzeskim Podczelu, ale organizatorzy wciąż nie mówią ostatniego słowa. Po pierwszych po ponad miesiącu ogłoszeniach, w ramach których dowiedzieliśmy się, że jedną ze scen przejmie Martin Solveig, przyszedł czas na kolejne nazwiska.


Öwnboss

Pierwsze piątkowe ogłoszenie i to od razu debiutant. Autor wielkiego hitu „Move Your Body”, czyli Öwnboss zawita do Polski. Brazylijczyk będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas drugiego dnia festiwalu. Zrobi to na głównej scenie, gdzie tego samego dnia wystąpią między innymi Marshmello.

EMDI

Jako drugi w piątkowej turze ogłoszeń został ogłoszony polski artysta. Tym razem jest to EMDI, który w ostatnim czasie podbija Spotify. Ogromne liczby sprawiły, że został on ponownie doceniony przez organizatorów Sunrise Festival. Robert wystąpi w sobotę 23 lipca na Red Stage obok takich gwiazd jak David Guetta, Alesso czy Alok.

KREAM

O tym, że duet KREAM wystąpi w Kołobrzegu, dowiedzieliśmy się już parę dni temu, gdyż artyści sami to ogłosili. Jeszcze tego samego dnia potwierdził to DJ Kris na instagramowym livestreamie. Przyszedł więc czas na oficjalne zaprezentowanie jednego z największych odkryć ostatnich lat. Duet KREAM wystąpi w sobotę 23 lipca na scenie Martina Solveiga.

Matys

Piątkowe ogłoszenia zamknął kolejny artysta, którego obecność w Podczelu była pewna. Matys pojawi się na White Stage ostatniego dnia imprezy w ramach The History Of Sunrise. Oprócz niego za deckami zameldują się między innymi ATB czy Alex M.O.R.P.H.

Lucas & Steve

Sobotnie ogłoszenia otworzył jeden z czołowych future house’owych duetów ostatnich lat. Holenderska formacja Lucas & Steve po raz ostatni w Polsce pojawiła się w 2019 roku na Beach Party Trzcianka. Kolejny występ miał mieć miejsce na Sunrise Festival 2021 – ale pandemia pokrzyżowała plany organizatorów. Zmiany te nie wpłynęły jednak na booking, dzięki czemu Holendrzy pojawią się w Polsce już 23 lipca. Zobaczymy ich w akcji na Red Stage.

Mave

Mave zagrał w ubiegłym roku na The Other Side Of The Sun i ewidentnie się sprawdził. Mistrz Polski DJów z roku 2019 ewidentnie wszedł w łaski włodarzy imprezy, dzięki czemu zobaczymy go w sobotę 23 lipca na Red Stage.

Bakermat

Kolejny reprezentant Holandii w lineup’ie – tym razem jednak ktoś reprezentujący stricte house’owe brzmienia mieszające się z jazz’owym sznytem. Bakermat zasila skład sceny zawiadowanej przed Martina Solveiga, która będzie mieć swoje miejsce na Sunrise Festival 2022 w sobotę, 23 lipca.

DJ Kris

Sobotnie ogłoszenia zamyka osoba, której (ekhm) nikt się na Sunrise Festival nie spodziewał. Założyciel wydarzenia i niekwestionowana legenda polskiego clubbingu – DJ Kris – tradycyjnie wystąpi w niedzielę 24 lipca, podczas The History Of Sunrise.

DJ Kuba & Neitan

Zdobywcy 3. miejsca w Polish DJs Chart 2021 z pewnością zaskoczyliby swoich fanów brakiem obecności na Sunrise Festival. Na szczęście DJ Kuba & Neitan zagrają w tym roku w Podczelu – konkretnie 24 lipca na Blue Stage. Oprócz nich wystąpią tam między innymi Nicky Romero oraz Ummet Ozcan.

Milkwish

Nasz towar eksportowy w kategorii melodycznego house’u także staje się powoli stałym elementem kołobrzeskiego festiwalu. Milkwish zagra na Sunrise Festival 2022 w niedzielę 24 lipca… na Red Stage. Przypomnijmy – oprócz niego wystąpią tam chociażby Eric Prydz czy Paul Kalkbrenner.

neeVald, Bartes & Matthew Clarck pres. The3

Wielkopolskie trio działa wspólnie już od paru lat, zyskując rozgłos pod aliasem The3 dzięki pandemicznym livestreamom między innymi ze stadionu Lecha Poznań. Imprezy jednak wróciły, a panowie postanowili przekuć lockdownową popularność na tę prawdziwą. Nie było to zresztą zbyt trudne – wszak mamy do czynienia z czołowymi postaciami polskiego house music. The3 zobaczymy w Podczelu 23 lipca na scenie Martina Solveiga.

Jochen Miller

Ostatnie weekendowe ogłoszenie także zostało ujawnione kilka dni temu – teraz otrzymaliśmy jego oficjalne potwierdzenie. Jochen Miller już nieraz odwiedzał Kołobrzeg – ostatni raz mogliśmy go usłyszeć w ubiegłym roku, na The Other Side Of The Sun. Jego set na tyle się spodobał, że czeka nas powtóreczka na Sunrise Festival 2022 – w niedzielę 24 lipca na White Stage.

Do ogłoszenia zostało jeszcze kilkadziesiąt nazwisk – w tym wiele tych zagranicznych. Wszystkie dotychczas ogłoszone postaci znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy – Sunrise Festival 2022 odbędzie się w kołobrzeskim Podczelu w dniach 21-24 lipca. Bilety dostępne są na oficjalnej stronie internetowej imprezy.

kontakt