Sunrise Festival 2024 – ile kosztują bilety?

Nie w marcu, a już w listopadzie rusza sprzedaż biletów na Sunrise Festival. Ile kosztują i o ile podrożały względem 2023? Sprawdźmy to!

PDC

20. edycja Sunrise Festival zbliża się – choć jeszcze małymi – to już coraz większymi krokami. Tym razem na szczegóły nie musimy czekać tak długo, jak niejednokrotnie zdarzało nam się czekać. Na początku tygodnia poznaliśmy bowiem pierwsze detale dotyczące tego, co będzie się dziać w Podczelu od 19 do 21 lipca 2024 roku. Między innymi o tym, kiedy odbędzie się wyczekiwane przez wielu uczestników The History Of Sunrise, przeczytacie pod tym linkiem:

Ujawniony został także motyw przewodni wydarzenia. Jest nim Magiczny Las.

emuze.me

W nadchodzącym roku Nadmorski Park Kultury zamieni się w wyjątkową i magiczną przestrzeń. Zabierzemy Was w piękną podróż do krainy wschodzącego słońca, gdzie wszyscy będziemy mogli oddać się zabawie, muzyce i niezapomnianym chwilom.

organizatorzy Sunrise Festival

Oprócz tego poznaliśmy datę rozpoczęcia sprzedaży biletów na Sunrise Festival 2024. Została ona ustalona na 15 listopada 2023 roku – i w momencie, w którym czytacie te słowa, swoją wejściówkę z puli Early Bird można już nabyć. Wielu nie wyobraża sobie wakacji bez wizyty na “festiwalu wschodzącego słońca” i zapewne właśnie te osoby wykupią pierwsze karnety. A w jakich cenach przyjdzie im to zrobić? Zobaczmy!

Drożej, ale o ile?

Jeśli ktoś oczekiwał, że będzie taniej niż w roku ubiegłym, to chyba żyje w innej rzeczywistości. Podwyżki były jak najbardziej spodziewane. W szczególności dlatego, że inflacja w branży eventowej z pewnością przewyższa tą oficjalnie podawaną przez Główny Urząd Statystyczny. Inna sprawa to to, jaki jest wymiar tej podwyżki. Postrzeganie tego aspektu i ocena organizatora pod tym kątem może się różnić od tego, które dane bierzemy pod uwagę. Jeśli patrzymy na dostępną tylko w grudniu 2022 pulę biletów na Sunrise Festival 2023, to przebitka w cenie trzydniowego karnetu jest spora, wynosząca aż 150 zł. Znacznie lepiej wygląda to natomiast przy wzięciu pod uwagę pierwszej puli regularnej sprzedaży, która ruszyła w marcu tego roku. Wówczas podwyżka wynosi zaledwie 20 zł.

PDC

Do oferty dodano opcję zakupu biletu dwudniowego, także w tak egzotycznej konfiguracji, jak piątek + niedziela. Jesteśmy ciekawi statystyk sprzedaży już po całej imprezie, bo może się okazać, że właśnie ta opcja może się cieszyć pewną popularnością. Wszystko będzie jednak zależeć od tego, kto zasili lineup.

Poniżej znajdziecie pełną tabelę cen biletów na Sunrise Festival 2024 z puli Early Bird.

Sunrise Festival 2024 – ceny biletów w puli Early Bird

Piątek – 299 zł
Sobota – 349 zł
Niedziela – 299 zł

Piątek + sobota + niedziela – 849 zł
Piątek + sobota + niedziela + pole namiotowe – 1099 zł
Piątek + sobota – 599 zł
Piątek + niedziela – 549 zł
Sobota + niedziela – 599 zł

Piątek + sobota + niedziela (VIP) – 3500 zł
Piątek (VIP) – 1500 zł
Sobota (VIP) – 1500 zł
Niedziela (VIP) – 1500 zł

Do każdego zamówienia doliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 5% wartości transakcji.

Powyższe ceny dotyczą pierwszej puli biletów i w dalszym toku sprzedaży mogą być wyższe. Aktualne ceny znajdziecie na stronie bilety.sunrisefestival.pl. Tam również możecie dokonać zakupu, znaleźć dodatkowe opcje i zapoznać się z regulaminem.

emuze.me

Kiedy pierwsza faza lineup’u?

Według tego, co ujawnił na początku tygodnia Krzysztof Bartyzel, organizator Sunrise Festival 2024, pierwszych headlinerów mamy poznać “na dniach”. Przypomnijmy – w tym roku byli to Paul Kalkbrenner, Alok, KSHMR oraz Vintage Culture. W roku 2022 byli to zaś David Guetta, Alesso, Carl Cox, Paul Kalkbrenner, Eric Prydz, Alok oraz Fatboy Slim. Bliżej którego zestawu będziemy w nadchodzącej edycji? Czas pokaże.

Przypominamy – Sunrise Festival 2024 odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2024 roku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to jubileuszowa, 20. edycja imprezy.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?