Boris Brejcha otwiera lineup Sunrise Festival 2024. To będzie jego debiut na polskim festiwalu

Niemiecki producent jak dotąd występował na dedykowanych eventach. W 2024 roku przyjdzie czas na debiut w festiwalowych warunkach.

kalendarz

Obecna kampania Sunrise Festival zdaje się być zaskakującą względem poprzednich lat. Od lat bowiem regularna sprzedaż biletów startowała na początku marca, tuż po ogłoszeniu pierwszych headlinerów imprezy. Stan ten lekko uległ zmianie w kampanii poprzedniej – wtedy to uruchomiono specjalną sprzedaż wejściówek w puli Early Bird, która trwała przez cały grudzień ubiegłego roku. Tym razem końcówka roku przynosi nie tylko otwarcie sklepu z biletami, ale także ogłoszenie pierwszych gwiazd Sunrise Festival 2024. Znamy już pierwszą z nich!

Boris Brejcha po raz pierwszy na polskim festiwalu

Pierwszym headlinerem Sunrise Festival 2024 jest Boris Brejcha. Będzie to jego pierwszy występ na polskim festiwalu – wszak dotychczas Niemiec grał na dedykowanych eventach. Jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci sceny muzyki elektronicznej w naszym kraju wystąpi w kołobrzeskim Podczelu w sobotę, 20 lipca na Red Stage.

emuze.me

Już wkrótce poznamy kolejne nazwiska z tegorocznego lineup’u Sunrise Festival 2023. Przypomnijmy – impreza odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2023 w kołobrzeskim Podczelu. Sprzedaż biletów już trwa – pula Early Bird dostępna jest na stronie bilety.sunrisefestival.pl. Szczegóły na ten temat znajdziesz także poniżej.


foto: Felix Hohagen

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?