Tak wyglądała pierwsza edycja Sunset Square. Zobacz aftermovie z imprezy!

Jak wyglądała impreza ogłoszona na 16 dni przed jej odbyciem się? Przed Wami aftermovie inauguracyjnej edycji Sunset Square.

kalendarz

Ogłoszony podczas ostatniego dnia tegorocznego Sunrise Festival impreza z udziałem Armina van Buurena miała prawo zaskoczyć fanów elektroniki w naszym kraju. Odczucie to musiało być jednak niczym w porównaniu z tym, co – jak się okazało – przyszykowali organizatorzy. Podczas inauguracyjnej edycji Sunset Square wystąpił nie tylko najpopularniejszy reprezentant sceny trance, ale także między innymi W&W, Sikdope oraz Fedde le Grand. W efekcie ogłoszona na 16 dni przed dniem 0 impreza wyprzedała się w kwocie kilkunastu tysięcy biletów. Takie sytuacje to w polskim clubbingu ostatnich lat rzadkość!

Sunset Square – aftermovie

Sunset Square było jedną z ostatnich dużych elektronicznych imprez tegorocznego sezonu letniego. Jest więc z pewnością co wspominać – a opublikowane właśnie aftermovie z pewnością w tym pomoże. Nieco ponad pięć minut esencji z atmosfery, jaka panowała 13 sierpnia w Gdyni – wraz z opiniami osób będących na miejscu – z pewnością budują dobrą renomę tej imprezie. Imprezie, która najpewniej powróci także w przyszłym roku.

emuze.me

Poniżej możecie obejrzeć aftermovie z Sunset Square 2023 – chociażby w ramach oczekiwania na video z Sunrise Festival. A tego od ekipy RMVision, która od lat jest odpowiedzialna za obrazki z imprez MDT Production, mamy oczekiwać wkrótce.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?