Sunset Square 2024 będzie imprezą dwudniową! W lineup’ie nie tylko elektronika

Inauguracja Sunset Square w 2023 roku okazała się sukcesem. Przed nami druga edycja, którą względem poprzedniej czekają zmiany.

kalendarz

Tak szybkiej kampanii elektronicznego eventu nad Wisłą nie widzieliśmy już dawno. Tak naprawdę od pierwszych domysłów dotyczących występu Armina van Buurena w Gdyni do odbycia się pierwszej edycji Sunset Square minęły trzy tygodnie – a takie tempo ma prawo imponować. Tym bardziej, jeśli zdamy sobie sprawę z tego, że podczas trwającej ponad dwa tygodnie sprzedaży swoje bilety na to wydarzenie kupiło kilkanaście tysięcy osób. W skrócie – lepszego debiutu organizatorzy nie mogli sobie chyba wymarzyć.

Nową imprezę MDT Production czekają zmiany

Podczas pierwszej odsłony Sunset Square, która odbyła się 13 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni, wystąpili między innymi Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand i Sikdope. W tym roku będzie to wyglądać zgoła inaczej – i to nie tylko dlatego, że niemal cały skład z tamtej imprezy zamelduje się w lipcu na Sunrise Festival 2024.

emuze.me

Jak wynika bowiem z informacji, które znaleźliśmy na stronie MDT Production – organizatora wydarzenia, druga odsłona Sunset Square odbędzie się w innej formie. Przede wszystkim – impreza ma być nie jedno-, a dwudniowa. Zmieni się także formuła imprezy, która nie będzie już skierowana tylko do fanów tanecznej elektroniki. Jak czytamy w opisie wydarzenia, w ramach imprezy oferowane ma być “szersze spektrum muzyki – od elektroniki do znanych i lubianych przebojów wakacyjnych. Co więcej, w tym roku podczas Sunset Square zagrają również polskie gwiazdy muzyki popularnej“.

źródło: mdtproduction.pl

Sunset Square 2024 – kiedy?

Na ten moment nie są znane daty Sunset Square 2024. Oficjalne informacje powinniśmy otrzymać wkrótce. Możemy się jednak domyśleć, w które dni wydarzenie raczej się nie odbędzie. Chodzi nam tu o 17 i 18 sierpnia – wtedy na gdyńskim Skwerze Kościuszki odbędzie się Konkurs Lotów 2024 organizowany przed markę Red Bull, notabene jednego z partnerów imprez MDT Production. Na dwa duże eventy może po prostu zabraknąć miejsca – stąd też sądzimy, że w grę mogą wchodzić terminy 10-11 sierpnia lub 24-25 sierpnia. To wszystko oczywiście przy założeniu, że lokalizacja z debiutanckiej edycji pozostanie także na rok 2024. W każdym razie – na oficjalne wieści przyjdzie nam jeszcze poczekać. Mamy nadzieję, że jak najkrócej.

ultra


foto: Gromysz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?