Creamfields 2019 – Swedish House Mafia przejmuje główną scenę… na cały dzień!

Szykuje się naprawdę wyjątkowe show! Swedish House Mafia przejmą jedną z głównych scen tegorocznego Creamfields na cały ostatni dzień festiwalu.

sunrise

Legendarne trio Swedish House Mafia po powrocie na scenę chętnie gości na największych festiwalach muzyki elektronicznej. Gwiazdy tego typu od czasu do czasu lubią wejść z kopyta i zaprezentować coś innego niż standardowy set. Taka sytuacja miała miejsce chociażby na rumuńskim Untold Festival, gdzie Armin van Buuren zagrał seta trwającego niemal osiem godzin!

Kwestią czasu było więc zorganizowanie przez Szwedów czegoś o wiele grubszego niż i tak już imponujący live act. Naprzeciw oczekiwaniom wyszedł odbywający się w Wielkiej Brytanii festiwal Creamfields – organizatorzy ogłosili bowiem, że Swedish House Mafia przejmie scenę Arc, będącą główną sceną imprezy na całą niedzielę, 25 sierpnia!

kalendarz

Zanosi się więc najbardziej spektakularny występ Axwella, Sebastiana Ingrosso i Steve’a Angello do tej pory. Ciekawostką jest fakt, iż obecność SHM na tegorocznej edycji została już w pewien sposób zaanonsowana podczas ubiegłorocznej edycji imprezy.

kalendarz

Panowie zagrają ekskluzywny, rozszerzony set – niech na wyobraźnię zadziała chociażby fakt, iż scena po sobotnich występach będzie musiała zostać przearanżowana na potrzeby tego specjalnego koncertu. Niewykluczone, że Szwedzi zaprezentują podczas swojej wizyty na Creamfields sporo nowej muzyki. Pojawi się zapewne również ich dotąd niewydana produkcja “It Gets Better“, która została niedawno zarejestrowana na Shazamie. Start o godzinie 21:15 już w tą niedzielę.

Warto przy okazji podkreślić, że jest to na ten moment jedyny konkret odnośnie timetable rozpoczynającego się już jutro kultowego festiwalu – reszta informacji ma zostać udostępniona dopiero przy starcie imprezy. Niemniej możemy się spodziewać – jak co roku – naprawdę dobrego składu artystów. W dniach 22-25 sierpnia w Daresbury wystąpią między innymi Tiesto, Tchami, Calvin Harris, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chemical Brothers, deadmau5 oraz Afrojack, Pełny lineup znajdziecie tutaj.

sunrise

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?