Przecieki i nowe kolaboracje, czyli co słychać u Swedish House Mafia?

Ostatnio dużo mówi się o odwołanych koncertach Swedish House Mafia. Okazuje się jednak, że panowie mają dla nas też kilka dobrych informacji.

sunrise

Swedish House Mafia od kilku dni dość często goszczą na naszych łamach. Dwa dni temu informowaliśmy o 8 odwołanych koncertach tercetu, a przed tygodniem pisaliśmy o małym starciu z marką odzieżową Yves Saint Laurent. Ostatnie dni przyniosły jednak kilka dobrych informacji. Co dla nas przygotowali panowie z SHM?

Collab z Fred Again i Future

Swedish House Mafia łączy siły z Fred Again i Future. Utwór zatytułowany “Turn On The Lights Again” ma ukazać się już w tym tygodniu. Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza współpraca szwedzkiego tercetu z brytyjskim artystą. Fred Again pojawił się już w utworze “Calling On”, wchodzącego w skład “Paradise Again”.

kalendarz

Przeciek “Underneath It All”

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w ostatnim czasie panowie ze Swedish House Mafia odwołali kilka swoich koncertów. Pewien fan postanowił za pośrednictwem Instagrama wysłać Axwellowi wiadomość, w której wyraził swój smutek. Szwed zdecydował się na sowitą rekompensatę i… wysłał swojemu fanowi link do utworu “Underneath It All”. Numer ten entuzjaści tercetu mogli usłyszeć niejednokrotnie podczas występów nie doczekał się jeszcze swojego oficjalnego wydania. Kolaboracja SHM z Mikiem Posnerem szybko rozprzestrzeniła się w Internecie. Miejmy nadzieję, że zasili ona wersję deluxe “Paradise Again”!

kalendarz

Axwell - INSTA DM(1)

Sebastian Ingrosso i Salvatore Ganacci remiksują The Weeknd!

Ostatni news nie dotyczy stricte samej grupy, a jednego z jej członków oraz jej najbliższego partnera. W ostatnim czasie Sebastian Ingrosso wraz z Salvatorem Ganacci w tech-house’owym stylu zremiksowali “How Do I Make You Love Me” – utwór The Weeknd z jego ostatniej płyty “Dawn FM”. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza współpraca Ingrosso z Ganaccim. Panowie w 2016 r. wspólnie wydali “FLAGS!”

Czym jeszcze zaskoczą nas szwedzcy producenci? Tego nie wiemy, ale patrząc na ilość publikacji dotyczących SHM na naszych łamach, możemy przypuszczać, że będzie tego niemało. Miejmy tylko nadzieję, że zła passa dotycząca koncertów się skończy, a my będziemy mogli pisać więcej artykułów takich, jak ten.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?