kontakt

Swedish House Mafia jest coraz bliżej wydania swojego debiutanckiego albumu. “Paradise Again“, bo tak się będzie nazywać to wydawnictwo, zawierać będzie między innymi “Moth To A Flame” – collab z kanadyjskim wokalistą o aliasie The Weeknd. Połączenie to okazało się naprawdę trafione, o czym świadczą chociażby wyniki słuchalności. Połączenie sił kultowego trio z obecnie numerem 1 na Spotify doczekało się kilku wartych uwagi remixów – o których pisaliśmy więcej już na naszych łamach.

To wszystko były jednak zaledwie bootlegi bądź nieoficjalne interpretacje. Teraz przyszedł czas na pierwszy oficjalny remix utworu Swedish House Mafii z ery “Paradise Again”.

Chris Lake remiksuje SHM

Za nową wersją “Moth To A Flame” stoi dobrze znany fanom house’owego grania Chris Lake. O istnieniu jego wersji dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu – na naszych łamach mogliście o tym przeczytać przy okazji zapowiedzi collabu na linii SHM – Sting.

Kawałek najprawdopodobniej miał się ukazać w ubiegły piątek, ale temat nieco rozwlekł się w czasie. Dlatego też tech house’ową interpretację hitu Mafiosów otrzymujemy “dopiero” na początku lutego.


Swedish House Mafia wystąpi w Polsce! Dołącz do naszego wydarzenia


Efekt końcowy mocno pasuje do obecnego stylu brytyjskiego producenta. Mimo łatki “tech house”, mamy do czynienia z czymś wykraczającym poza obecne trendy w tym nurcie EDMu. Mimo to, można było spodziewać się po postaci takiej, jak Chris Lake, czegoś bardziej konkretnego. W tym remiksie po prostu czegoś brakuje. Jednakże osąd jak zwykle pozostawiamy Wam – nową wersję “Moth To A Flame” znajdziecie bowiem poniżej.

kontakt