Swedish House Mafia odwołuje kolejnych pięć koncertów – w tym ten w Krakowie

Kraków, Zurych, Praga, Kolonia i Monachium – to w tych miastach nie odbędą się koncerty z obecnej trasy trio Swedish House Mafia.

sunrise

Długi czas oczekiwania na ogłoszenie supportu, zmniejszenie cen w ostatniej chwili, brak timetable, słaby kontakt z organizatorem. Wszystkie te znaki na niebie ukazywały polski występ trio Swedish House Mafia w czarnym świetle. Niestety, nadchodzące występy zespołu – w tym krakowski występ – właśnie zostały odwołane.

Na chwilę przed

Jeszcze we wtorek organizator wydarzenia, czyli polski oddział Live Nation, potwierdzał jednej z zainteresowanych wydarzeniem osób krakowski występ Swedish House Mafii. Zrzut, który został przez niego udostępniony, widoczny jest poniżej.

kalendarz

Sytuacja zaczęła robić się rozwojowa w temacie imprezy w Pradze. Słaba komunikacja ze strony promotora, znikający support, a we wtorek pojawiające się plotki o anulacji wydarzenia na fanpage’u Tomorrowland CZ. Post wywołał również dyskusje na temat koncertu w Tauron Arenie. Te informacje jeszcze kilka godzin temu nie były potwierdzone.

kalendarz

No i pograne…

Niestety, w środowy poranek wiemy już co dalej z koncertami w Niemczech, Szwajcarii, Czechach i Polsce. Tuż po godzinie 8 rano pojawiło się oświadczenie zespołu, z którego dowiedzieliśmy się o uszkodzeniu sprzętu, co uniemożliwia organizację nadchodzących występów. Związku z tym zostanie anulowane pięć nadchodzących koncertów:

  • 19 października – Zurych (Szwajcaria)
  • 21 października – Kraków (Polska)
  • 22 października – Praga (Czechy)
  • 25 października – Kolonia (Niemcy)
  • 27 października – Monachium (Niemcy)

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

sunrise

Ostatniej nocy podczas załadunku część naszej produkcji, która jest integralną częścią naszego występu, została uszkodzona. Na całe szczęście i co najważniejsze, nikt z naszej załogi nie ucierpiał.

Od tego wypadku szukaliśmy jakiegokolwiek sposobu rozwiązania sprawy, ale niestety musimy odwołać wszystkie nadchodzące występy do czasu, gdy nasz sprzęt zostanie wymieniony.

Każdy, kto zakupił jakikolwiek bilet na nadchodzące wydarzenia otrzyma natychmiastowy zwrot pieniędzy.

Zapewniono nas, że trasa zostanie kontynuowana zgodnie z planem w Antwerpii 29 października oraz w późniejszych terminach.

Jesteśmy załamani tym i będziemy za wami tęsknić, nasi kochani fani. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.

Dużo miłości
SHM

Oświadczenie Swedish House Mafii

Szwedzka recydywa

To nie pierwsza sytuacja, w której SHM odwołuje koncerty ze swojej trasy. W lipcu informowaliśmy o anulowaniu aż ośmiu planowanych na amerykańską część touru “Paradise Again” występów, zaś kilka tygodni temu dołączyło do tego grona pięć kolejnych miejsc.

kalendarz

Total
30
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?