Swedish House Mafia odwołuje koncerty także w Europie. Anulowano już 5 występów!

Aż pięć koncertów z europejskiej części trasy Swedish House Mafia zostało odwołanych. Wśród nich mający zamykać tour występ w Finlandii.

sb

Mieszane uczucia towarzyszą odbywającej się obecnie trasie koncertowej trio Swedish House Mafia. “Paradise Again Tour” to nie tylko udane występy – tak jak ten w Los Angeles – ale także liczne wykreślanie kolejnych występów. Już w lipcu informowaliśmy Was o usunięciu z rozpiski ośmiu koncertów w Stanach Zjednoczonych. Teraz przyszedł czas na europejską część touru – niestety, bez części ogłoszonych pierwotnie miejscówek.

Pięć dat idzie do kosza

Jak wynika z informacji, które pojawiły się na portalu Reddit, szwedzkie trio anulowało pięć lokalizacji. Wśród nich jest planowany na 13 listopada i kończący całą trasę występ w Finlandii, ale również aż trzy eventy w Niemczech. Oto aktualna lista odwołanych europejskich występów SHMu:

  • Wiedeń, Austria (3 listopada)
  • Frankfurt, Niemcy (5 listopada)
  • Berlin, Niemcy (6 listopada)
  • Hamburg, Niemcy (8 listopada)
  • Tampere, Finlandia (13 listopada)

Wszystkie te daty są w dalszym ciągu widoczne na oficjalnej stronie zespołu. Nie pojawił się też żaden dotyczący anulowania występów statement z ich strony. Mimo to, żadnej z nich nie znajdziemy już w bileterii LiveNation, która jest głównym sprzedawcą wejściówek na trasę Szwedów.

Co z Polską?

Na ten moment temat koncertu Swedish House Mafii w krakowskiej TAURON Arenie (ma odbyć się 21 października) w dalszym ciągu jest aktualny. Nie mamy na ten moment informacji na temat ewentualnego anulowania także polskiego występu. Sprawa jest jednak płynna i wciąż prawdopodobny jest scenariusz, w którym fani SHMu znad Wisły, aby zobaczyć ich na żywo, będą musieli pojechać do Niemiec.

sb

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?