Toneshifterz, Atmozfears i Code Black wydają swój debiutancki utwór jako TAC Team

Motyw z piłkarskiego mundialu 1998 w hardowej odsłonie? Proszę bardzo – oto pierwszy utwór formacji TAC Team.

kalendarz

TAC Team to projekt, który tworzy trzech hardstyle’owych producentów. Toneshifterz, Atmozfears i Code Black połączyli siły już pod koniec 2019 roku, gdzie swój nieoficjalny debiut zaliczyli w Polsce na I AM HARDSTYLE, grając seta b3b i testując swoje utwory, co potwierdzili w wywiadzie przed oficjalnym debiutem projektu w 2020 roku. W międzyczasie przyszła pandemia, która zapewne nie sprzyjała ruchom wydawniczym. Te przychodzą dopiero teraz.

Znany motyw z piłkarskich boisk

Na pierwszy utwór TAC Team musieliśmy sporo poczekać. Nie obyło się bez kłopotów, gdyż premiera utworu “Rhythm Of Life” miała mieć miejsce już na początku kwietnia, lecz przez kłopoty techniczne została przesunięta.

emuze.me

Hardstyle Fam ❤️ Z przykrością informujemy, że musimy przełożyć premierę „Rhythm of Life” z powodu drobnych problemów technicznych. Byliśmy bardzo podekscytowani udostępnieniem wam tego utworu i teledysku, ale niestety jest to poza naszą kontrolą. Wiemy, że długo czekaliście, więc ogłoszenie tego jest również dla nas trudne, ale ciężko pracujemy, aby to dla Was przekroczyć.

TAC Team

Co się odwlecze, to nie uciecze – w ostatni poniedziałek miała premiera debiutanckiego utworu. „Rhythm of Life” to odświeżenie kultowego motywu, znanego fanom piłki nożnej z Mistrzostw Świata w 1998 roku we Francji, za który odpowiada Dario G. Wykorzystanie charakterystycznej melodii i przyśpieszenie jej do 150 BPM nie jest jakiś specjalnym wyczynem, co udowadnialiśmy w naszej serii Popularne hity, ale to hardstyle (do której notabene jeszcze wrócimy). Więc jeśli chcecie usłyszeć, jak brzmi hit piłkarskich boisk z 1998 roku w hardowej odsłonie, możecie uczynić to poniżej.

emuze.me

ultra

Total
34
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?