Takie ogłoszenia to my prosimy częściej! Audioriver 2023 z potężnym ogłoszeniem artystów

Niespodziewanie, tuż przed zmianą cen biletów, festiwal w Płocku zaskoczył potężnym doładowaniem artystów. Sprawdzamy najnowsze ogłoszenia.

emuze.me

W ostatni weekend lipca wszyscy, którzy stawiają muzykę elektroniczną na piedestale swojego wyboru w Spotify (a w głównej mierze techno, house i drum n bass), kierują się do Płocka. To tam już na stałe rwące nurty Wisły przeplatają się z nutami z decków najlepszych artystów swojego gatunku. Włodarze festiwalu Audioriver już poprzednimi ogłoszeniami udowodnili, że na ten rok mają dużo ciekawego do zaoferowania. Najnowsze lineup’owe informacje zaskakują jednak jeszcze bardziej – oczywiście pozytywnie.

Nowe twarze i starzy bywalcy

W sumie do lineup’u w ramach piątego ogłoszenia dołączyły aż 24 aliasy. Pierwsze nazwisko, które rzuca się w oczy na rozpisce to Anfisa Letyago. Ta 33 letnia DJka o dziewczęcej urodzie będzie miała swój debiut na polskim festiwalu. Rosjanka jest znana z mocnych, technicznych brzmień.

emuze.me

Kolejnym reprezentantem sceny techno będzie Enrico Sangiuliano. Włoch już miał przyjemność gościć na piaskach płockiej plaży. Liczymy na to, że poza znanymi utworami będziemy mieli okazję usłyszeć premiery. Chociażby utwór “Reflection”, o którym niedawno pisaliśmy na łamach naszego portalu.

Nie zabraknie reprezentantów niemieckiej sceny. Zza zachodniej granicy do Płocka przyjadą Chris Liebing, Monolink oraz Oliver Koletzki. Będzie także coś dla fanów melodic techno – a to za sprawą powrotu do naszego kraju projektu Mathame. W składzie zameldował się również LSDXOXO – amerykański artysta, którego muzyka jest tak nieoczywista jak sam image. Trudno przejść obok jego twórczości i scenicznej charyzmy obojętnie.

emuze.me

Fani drum and bass również znajdą coś dla siebie. Tutaj największą uwagę przykuwa zabookowanie duetu Camo & Krooked, który nierzadko występował w naszym kraju – w tym także na Audioriver.

To oczywiście nie wszystkie nazwiska, które wskoczyły do lineup’u podczas piątego ogłoszenia. Pełna ich lista dostępna jest poniżej:

Anfisa Letyago
Astra Club (Carlita b2b DJ Tennis)
Camo & Krooked feat. Daxta MC
CC:Disco!
Chris Liebing
Colyn
Deer Jade
Enrico Sangiuliano
Fade Black b2b Annix
Ikarvs
Imanu b2b Buunshin
Levela
LSDXOXO
Mathame
Mixtress
Monolink
Oliver Koletzki
Skin On Skin
Turno
Zombie Cats

Oprócz ostatnio ogłoszonych artystów, w Płocku wystąpią między innymi:

Moderat
Kevin de Vries
Klangkuenstler
Joyhauser
Trym
Hedex
Catz n Dogz
VTSS
Święty Bass

emuze.me

Pełny (jak dotąd) lineup oraz bilety (obecnie karnet trzydniowy kosztuje 520 zł, cena obowiązuje do 16 kwietnia) znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?