mayday katowice

Tegoroczne Mayday jednak nie odbędzie się w maju. Oto oświadczenie organizatorów

Organizatorzy Mayday z powodu nadal obowiązujących restrykcji postanowili zrezygnować z majowej edycji imprezy. W grze nadal pozostaje listopad.

emuze.me

W natłoku dobrych wieści z różnych części Europy zdajemy się chyba zapominać o tym, że pandemia trwa nadal – a wraz z nią restrykcje. W najbliższej przewidywalnej przyszłości nie zanosi się na to, aby organizatorzy imprez nad Wisłą mogli rozwinąć skrzydła po rocznej posusze. Nie dziwi więc fakt, iż organizatorzy Mayday postanowili zrezygnować z planowanej na maj (a przeniesionej z listopada 2020) imprezy.

emuze.me

Będzie tylko raz

Przypomnijmy – we wrześniu ubiegłego roku twórcy czołowego polskiego eventu techno ogłosili, że w 2020 Mayday się nie odbędzie. Wydarzenie zostało przeniesione na 8 maja 2021. Lineup stanowiły takie postaci, jak między innymi Charlotte de Witte, Sven Väth czy Joris Voorn.

Kilka tygodni później pojawiło się na Facebook’u wydarzenie dotyczące planowanej tradycyjnie na listopad tegorocznej edycji Mayday. Niestety, na ten moment w grę wchodzi tylko i wyłącznie ten późniejszy termin – czyli 10 listopada 2021. Miejsce imprezy niezmienne – a więc katowicki Spodek.

Organizatorzy w oświadczeniu zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby upubliczniony jeszcze w ubiegłym roku lineup pozostał bez zmian. Pełną treść statementu znajdziecie poniżej.

emuze.me

Mayday – oświadczenie organizatorów

Drodzy Membersi!

Sami nie dowierzamy, że po raz kolejny, przychodzimy do Was z takim komunikatem ☹️ Niestety z ogromnym smutkiem i żalem, zmuszeni jesteśmy poinformować Was o przeniesieniu majowej edycji Mayday Poland na listopad.

Wszystkie kupione przez Was do tej pory bilety, zachowują swoją ważność na Mayday Poland 10.11.2021. Musicie wiedzieć, że dołożymy wszelkich starań, aby dotychczasowy line up nie uległ żadnej zmianie.

Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce sytuacja związana z wirusem będzie tylko złym wspomnieniem a gdy wkońcu się spotkamy, zatańczymy jak nigdy przedtem!

Jeżeli macie jakieś pytania, jesteśmy do waszej dyspozycji tu, lub pod adresem: kontakt@motionmusic.pl

Dziękujemy za wasze wsparcie, dbajcie o siebie i do zobaczenia!

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?