Charlotte de Witte i Joris Voorn zagrają na najbliższej edycji Mayday. W 2021 roku

Planowana na 10 listopada 21. edycja Mayday odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Znamy już wszystkie nazwiska z lineup’u!

emuze.me

Określenie “to będzie ciężki rok” odmieniliśmy w naszej redakcji przez ostatnie pół roku chyba przez wszystkie przypadki. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa cały czas daje się we znaki wszystkim, którzy duże festiwale darzą dużą sympatią. Nie sposób zliczyć, ile imprez zostało odwołanych lub przeniesionych na inny termin. Do tego grona w ostatnim czasie dołączył między innymi Heartbeat Festival, a w jego ślad teraz idzie Mayday.

Mayday dopiero w 2021

Fani tego kultowego już eventu byli powoli przyzwyczajani do wizji 2020 roku bez spotkania w katowickim Spodku. Kilka miesięcy temu organizatorzy ogłosili bowiem awaryjną datę w 2021 roku – na wypadek, gdyby listopadowa opcja się nie udała. Wszystko było oczywiście związane z wydaniem przez odpowiednie organy i służby zgody na organizację imprezy. Tej po dziś dzień nie ma, wobec tego z gry odpada data 10 listopada 2020, a obowiązująca staje się data 8 maja 2021.

emuze.me

Jak już Was informowaliśmy, jakiś czas temu, złożyliśmy komplet dokumentów z prośbą o wydanie pozwolenia na organizację 21 edycji Mayday Poland, lecz ponieważ do dzisiaj go nie otrzymaliśmy, jest nam niewyobrażalnie smutno poinformować Was, że tegoroczna edycja Mayday została przeniesiona na 8 maja 2021.

Jednocześnie mamy ogromną nadzieję, że do tego czasu, nasze życie wróci już do normy, dlatego dbajmy o siebie i o nasze zdrowie.
Wszystkie kupione przez Was do tej pory bilety, zachowują swoją ważność na Mayday, który odbędzie się 8 maja 2021.

Znamy pełny skład artystów

Przy okazji porannej złej wiadomości, na social mediach Mayday pojawiła się także deklaracja opublikowania jeszcze dziś pełnego lineup’u nadchodzącej edycji eventu. I istotnie – po godzinie 18:00 poznaliśmy wszystkie 31 aliasów, które stanowią skład artystów na 21. edycję imprezy. Wśród nich nie brakuje czołowych aliasów światowej sceny techno, takich jak Charlotte de Witte, Sven Väth czy Eats Everything. Coś dla siebie znajdą też entuzjaści bardziej house’owych (Joris Voorn) czy nawet trance’owych (Johan Gielen) brzmień. Tradycyjnie swojego seta zagra Westbam, zaś sporo wspomnień przyniesie act Friends Of Mayday. Pełny skład artystów znajdziecie poniżej.

Mayday 08.05.2021 – lineup

An On Bast
Carla Roca
Charlotte de Witte
Charly Lownoise
Cherry aka BreakNtune
Chris Liebing
Clara Cuvé
Dax J
Dida
DJ Falk vs Eric SSL
DJ Quicksilver
Eats Everything
Friends of MAYDAY LIVE
Hardsequencer
Jay Frog
Johan Gielen
Joris Voorn
Klaudia Gawlas
Kobosil
Marco Zaffarano
Melanie Di Tria
PETDuo
Peter Fern
Recondite LIVE
RØDHÅD
Sept
Sven Väth
Thomas Hoffknecht
Tomcraft
Westbam

emuze.me

Bilety są dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

foto: Hiczek

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?