defqon.1

Tegoroczny Defqon.1 przeniesiony na 2022 rok. Przykre, choć spodziewane wieści

Do trzech razy sztuka? Jak wynika z oświadczenia w social mediach, tegoroczny Defqon.1 przeniesiony został na przyszły rok.

kalendarz

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o sinusoidzie, ale nie omieszkamy powtórzyć się w tym tekście. Wszak nie ma innego sposobu na odpowiednie określenie tego, co dochodzi do nas z różnych miejsc sceny festiwalowej odnośnie tegorocznych planów. Te cały czas krzyżuje pandemia koronawirusa – już za chwilę minie rok, od kiedy nie odbywają się wielkopowierzchniowe eventy w Europie. Co prawda Australia, Nowa Zelandia czy kraje azjatyckie zaczynają wracać do gry, ale wciąż nasza część świata ma przed sobą jeszcze długą drogę do powrotu na festiwalowy szlak.

Do trzech razy sztuka?

Fani harder styles mają teraz tę drogę jeszcze bardziej wydłużoną – bowiem tegoroczna edycja Defqon.1 nie odbędzie się. Jak wynika z komunikatu, event o podnazwie “Primal Energy” zostaje przeniesiony na ostatni weekend czerwca 2022 roku.

emuze.me

Bilety na tę imprezę będzie można zwrócić i otrzymać w zamian rekompensatę pieniężną bądź specjalny voucher Q-Dance. Wszyscy nabywcy wejściówek w ciągu najbliższych dwóch tygodni otrzymają na swoje skrzynki mailowe informacje o dalszych szczegółach.

Przypomnijmy – wedle ogłoszonego w ubiegłym roku lineup’u, na evencie miały zagrać cztery związane z Polską postaci. Są to Regain, I:Gor, Genox oraz mający polskie korzenie Crypsis.

ultra

Chociaż nie będzie to niespodzianką, z wielkim żalem ogłaszamy, że Defqon.1 Primal Energy został przesunięty na ostatni weekend czerwca 2022 roku.

Rozumiemy, że nie są to wiadomości, na które liczyłeś, i podzielamy Twoje rozczarowanie. Kiedy w zeszłym roku odkładaliśmy Defqon.1 Primal Energy, mieliśmy nadzieję na bardziej pozytywne wieści na początku 2021 r.

Przez ostatnie sześć miesięcy robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć tego wyniku, ale po prostu okazało się, że jest to niemożliwe. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że długo oczekiwane zgromadzenie naszego plemienia odbędzie się w przyszłym roku.

To kwestia czasu i chociaż musimy wytrzymać trochę dłużej, możemy Cię już zapewnić, że Defqon.1 Primal Energy będzie większe, śmielsze i potężniejsze niż kiedykolwiek. Prawdziwy test dla Weekend Warriors, który w pełni oddaje ducha naszego plemienia.

Poczekamy…

Jak czytamy w oświadczeniu, decyzja o drugiej już zmianie daty Defqon.1 łatwa nie była. Niestety, sytuacja – jaka jest – każda widzi, przez co wariant powrotu większych imprez w tym roku jawi się jako bardzo optymistyczny. Mimo to, my podzielamy ten optymizm, mając nadzieję że jak najszybciej zobaczymy się wszyscy pod dużymi scenami.

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?