Powstał dokument o trasie koncertowej The Chainsmokers. Już teraz możesz go obejrzeć na YouTube!

Duet The Chainsmokers opublikował właśnie ponad godzinny materiał ilustrujący trasę koncertową promującą ich debiutancki album.

sunrise

Duet The Chainsmokers z pewnością można zaliczyć do aliasów, który zrewolucjonizował postrzeganie branży EDM przez tzw. mainstream – to wszystko dzięki zgrabnemu wplataniu tanecznych patentów w popowe hity, takie jak “Don’t Let Me Down”, “Closer” czy “Something Just Like This”. Warto przypomnieć przy okazji, że wymienione trzy utwory mają już przynajmniej po miliard odtworzeń zarówno na YouTube, jak i na Spotify.

Alex i Andrew podbili nie tylko festiwalowe sceny, ale również stacje radiowe na całym świecie. Teraz postanowili zaprezentować się swoim fanom z jeszcze innej strony – w sieci jest bowiem dostępny film dokumentalny, pokazujący przebieg ich trasy koncertowej, zrealizowanej przy okazji wydania debiutanckiego albumu.

kalendarz

W 2017 roku, dzięki “Memories…Do Not Open”, o duecie usłyszał cały świat, właśnie dzięki zmyślnemu mariażowi EDMu z popem – nic więc dziwnego, że trasa promująca ich album cieszyła się sporym wzięciem. Artyści w ramach materiału opowiadają między innymi o stresie związanym z trasą, ale nie zabrakło również rozmów z rodziną Alexa i Andrew, czy też ujęć z prób przed koncertem. Niemal osiemdziesięciominutowy materiał w całości został udostępniony za darmo i można go obejrzeć na portalu YouTube.

ultra

To nie pierwszy dokument o świecie muzyki elektronicznej. Swoje filmy mają już między innymi Avicii, Hardwell czy Armin van Buuren – zaś na portalu Netflix jest dostępny film “What We Started“, w którym występują chociażby Carl Cox czy Martin Garrix. Teraz do tego zacnego grona dołączają również The Chainsmokers, którzy tego lata wystąpią w Polsce na Sunrise Festival.

foto: Rukes

sunrise

kalendarz

Total
35
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?