Sunrise Festival 2019 – The Chainsmokers otwierają lineup!

Pierwszymi oficjalnie ogłoszonymi artystami są panowie, którzy na scenie są zaprzeczeniem swojej grzecznej, radiowej natury. Ten duet dołoży do pieca!

sunrise

Już za kilka miesięcy kołobrzeskie Podczele stanie się polską stolicą muzyki EDM – a to za sprawą pierwszej po przeprowadzce z Amfiteatru edycji Sunrise Festival. Za nami pierwsze zapowiedzi, dotyczące miasteczka festiwalowego SunCity, a także szczegółowe informacje dotyczące między innymi następcy kultowego After Party. Zanim jednak poznacie ceny biletów na to wyjątkowe wydarzenie, warto zapoznać się z pierwszymi potwierdzonymi artystami – na pierwszy ogień idzie duet The Chainsmokers!

Współpracują ze sobą dopiero od siedmiu lat, ale już zdążyli stać się jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów w historii muzyki elektronicznej. The Chainsmokers udowadniają, że mając pomysł na karierę można dojść na piedestał w zaledwie kilka chwil. Utwory Amerykanów w zawrotnym tempie osiągają miliardy odsłon w sieci, a ich energetyczne i zaskakujące wielu występy na długo zostają w pamięci fanów na całym świecie. To będzie debiut Andrew Taggart’a i Alexa Pall’a w naszym kraju. Panowie porwą Was do szalonej zabawy podczas trzeciego dnia festiwalu.

kalendarz

To jeszcze nie koniec ogłoszeń na dziś – obserwujcie uważnie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu. Rozpoczęcie sprzedaży biletów już w piątek, 1 marca na stronie sunrisefestival.pl! Ceny biletów zostaną podane już jutro. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się z Wami w lipcu podczas Sunrise Festival 2019!

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?