kontakt

Już za kilka miesięcy kołobrzeskie Podczele stanie się polską stolicą muzyki EDM – a to za sprawą pierwszej po przeprowadzce z Amfiteatru edycji Sunrise Festival. Za nami pierwsze zapowiedzi, dotyczące miasteczka festiwalowego SunCity, a także szczegółowe informacje dotyczące między innymi następcy kultowego After Party. Zanim jednak poznacie ceny biletów na to wyjątkowe wydarzenie, warto zapoznać się z pierwszymi potwierdzonymi artystami – na pierwszy ogień idzie duet The Chainsmokers!

Współpracują ze sobą dopiero od siedmiu lat, ale już zdążyli stać się jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów w historii muzyki elektronicznej. The Chainsmokers udowadniają, że mając pomysł na karierę można dojść na piedestał w zaledwie kilka chwil. Utwory Amerykanów w zawrotnym tempie osiągają miliardy odsłon w sieci, a ich energetyczne i zaskakujące wielu występy na długo zostają w pamięci fanów na całym świecie. To będzie debiut Andrew Taggart’a i Alexa Pall’a w naszym kraju. Panowie porwą Was do szalonej zabawy podczas trzeciego dnia festiwalu.

https://www.youtube.com/watch?v=Io0fBr1XBUA

To jeszcze nie koniec ogłoszeń na dziś – obserwujcie uważnie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu. Rozpoczęcie sprzedaży biletów już w piątek, 1 marca na stronie sunrisefestival.pl! Ceny biletów zostaną podane już jutro. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się z Wami w lipcu podczas Sunrise Festival 2019!

kontakt