The Chainsmokers i ILLENIUM po raz kolejny łączą siły. W drodze ich drugi collab

Po przeboju “Takeaway” nadeszła pora na drugą premierę od The Chainsmokers i ILLENIUM, która ma się niedługo ukazać.

sunrise

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem doczekamy się drugiego, wspólnego kawałka od The Chainsmokers i ILLENIUM. Najprawdopodobniej będzie on też częścią nowego albumu duetu kryjącego się pod zapowiedzią “TCS5”, którą jakiś czas temu podzielili się w social mediach. Od tamtej pory ukazały się też dwa utwory, które najpewniej mogą okazać się częścią przypuszczalnie najnowszego krążka. Są to „Up & Down” wraz z 347aidan oraz najnowsza premiera „Self Destruction Mode” z bludnymph.

Hit na miarę “Takeaway”?

Pierwsza kolaboracja The Chainsmokers i ILLENIUM okazała się być ogromnym przebojem. Wydany w 2019 roku utwór “Takeaway” zdobył wielu fanów na całym świecie, którzy zaczęli wyczekiwać kolejnej współpracy tej trójki. I tak – o ich ponownym zjednoczeniu w studiu nad nową muzyką można było usłyszeć już w ubiegłym roku.

kalendarz

Teraz jednak doczekaliśmy się konkretnych rezultatów. Jak wynika z informacji opublikowanych przez artystów w mediach społecznościowych, najnowszy collab nosi tytuł „See You Again”. Wokalnie w utworze udzielił się oczywiście Drew Taggart, ale także wokalistka Carlie Hanson. Utwór ostatnio przewijał się w setach The Chainsmokers, a po opublikowanych fragmentach można stwierdzić, że będzie to godny, future bass’owy następca poprzedniego kawałka. Na ten moment nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery nowego utworu. W sieci krąży jedynie niepotwierdzony termin wskazujący na 23 czerwca.

kalendarz

Zbliża się koncert Illenium w Polsce

Już 14 października, czyli za zaledwie cztery miesiące Illenium zadebiutuje w Polsce we warszawskiej Progresji. Artysta jakiś czas temu ogłosił trasę koncertową promującą jego ostatni album “ILLENIUM”, a Polska znalazła się na liście jej siedmiu europejskich przystanków. Bilety na to wydarzenie są dostępne tutaj.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?