ILLENIUM – czołowy gracz sceny basowej – zadebiutuje w Polsce!

Umiejętnie łączący różne gatunki amerykański producent o pseudonimie ILLENIUM już tej jesieni wystąpi w Warszawie.

sb

Artystów reprezentujących szeroko pojętą muzykę basową nie można zbyt często usłyszeć w naszym kraju. Najlepiej pod tym względem mają fani drum n bass’u – ci z kolei, którzy uwielbiają trap i dubstep, mają już zdecydowanie bardziej pod górkę. Co prawda reprezentanci tego typu brzmień pojawiają się co jakiś czas nad Wisłą, to są to niestety pojedyncze przypadki, wśród których Sunrise Festival 2022 (gdzie niedzielna Silver Stage była poświęcona tylko takim artystom) jawi się jako miła odmiana.

ILLENIUM już w październiku w Polsce

Wielu polskich entuzjastów mocnych brzmień z pewnością chciało zobaczyć na żywo występ ILLENIUM. Jak dotąd, amerykański producent występował na zachodzie Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest najbardziej popularny. Na szczęście w tym roku jego trasa koncertowa obejmie także nasz kraj.

ILLENIUM wystąpi w Polsce już 14 października. Przy okazji tej imprezy będziemy mogli sobie przypomnieć, jakie walory dla fanów elektroniki ma warszawska Progresja – wszak to tam odbędzie się koncert czołowego reprezentanta melodic dubstepu i future bass’u. Na ten moment nie znamy supportu.

ILLENIUM w Warszawie – bilety

Przedsprzedaż biletów rusza już 9 marca o 10:00 – aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się pod tym linkiem. Sprzedaż regularna rozpocznie się z kolei dzień później o tej samej porze. Koncert organizuje agencja Follow The Step.


foto: Troy Acevedo

sb

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?