The Chainsmokers wracają! Remix w ich starym stylu po cichu udostępniony fanom

Po ponad dwóch latach muzycznej przerwy The Chainsmokers powracają z nowym remiksem i zapowiedzią czwartego albumu.

pdc

Prawie dwa lata temu, tuż przed wybuchem pandemii, duet The Chainsmokers ogłosił zrobienie sobie przerwy. Artyści dali wtedy znać, że chcą skupić się na nowym materiale i odpocząć od mediów społecznościowych, jednocześnie zapewniając, że powrócą w nowej odsłonie. Do dziś ostatnim wydaniem grupy był zatem album “World War Joy” jeszcze z końca roku 2019, ale długie oczekiwanie dobiegło właśnie końca – i to dość niespodziewanie.

Remix wysłany do fanów

Artyści postanowili wysłać niektórym swoim fanom prywatny link do nowego kawałka na ich Soundcloudzie. Podpisali słowami “To coś dla Ciebie. Już prawie czas…” i wyraźnie dali znać o powrocie z większą ilością nowej muzyki. Tak jak zapowiadali dwa lata temu, najprawdopodobniej czeka na nas czwarty album duetu, noszący na ten moment roboczą nazwę “TCS4”. Remix możecie odsłuchać poniżej:

Prezent za waszą cierpliwość. Przygotujcie się na TCS4…

opis pod kawałkiem na Soundcloud

Powrót do korzeni

Remix jest niewątpliwie pewnym powrotem do korzeniu amerykańskiego duetu. Choć z początku jest coverem utworu Bonnie Raitt, to następnie przechodzi do melodyjnego dropa, przypominającego ich starą, EDMową twórczość. Wszak zanim The Chainsmokers podbili radiowe stacje, osiągnęli sukces właśnie na Soundcloud i YouTube za sprawą house’owych remiksów alternatywnych kawałków. Swój styl zwykli nawet tagować jako “indie progressive house”.

Czy zwiastuje to stały powrót duetu do bardziej tanecznych brzmień? Przekonamy się już niebawem!

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?