kontakt

Sunrise Festival 2022 już za miesiąc. Kołobrzeskie wydarzenie odbędzie się po raz osiemnasty. Do tej pory poznaliśmy nieco ponad połowę artystów, którzy wystąpią podczas trzydniowej imprezy na lotnisku w Podczelu (lineup znajdziecie tutaj). Podczas ostatniego livestremu na kanałach eventu DJ Kris potwierdził kolejnego artystę, który zagra na imprezie.

The History of Sunrise również w niedzielę

Podczas jednego z wcześniejszych livestreamów, na którym potwierdzono występ duetu KREAM, jeden z organizatorów imprezy – DJ Kris – oznajmił, że w podczas czwartkowego before party na polu namiotowym odbędzie się impreza The History of Sunrise. Za deckami staną między innymi Kris, Matys, Diabllo, Jay Bae czy Gregory. Ta informacja została źle odebrana przez festiwalowiczów, którzy przywykli do tradycyjnego, niedzielnego retro party. Widać to było w głównej mierze po krytyce na social mediach, na czele z oficjalną grupą Sunrise Festival na Facebook’u.

Podczas niedzielnego livestreama na Instagramie sytuacja została naprostowana – z korzyścią dla tzw. “starej gwardii”. The History of Sunrise odbędzie się również w niedzielę i zagości na scenie White. Będziemy mieli więc dwie imprezy z cyklu retro na tegorocznym Sunrise Festival.

Jochen Miller dołącza do składu

Podczas transmisji DJ Kris zdradził również kolejnego artystę, który wystąpi na największej osiemnastce w Polsce. Do lineupu dołączył Jochen Miller, który zasila skład The History of Sunrise. Holender wystąpi w niedzielę na scenie White – oprócz niego zagrają tam ATB i Alex M.O.R.P.H.. To jednak nie koniec, gdyż Kris zdradził również, że tego dnia na tej scenie wystąpi zarówno on, jak i Matys. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek, które zapowiadają organizatorzy.

Bilety na Sunrise Festival 2022 znajdziecie pod tym linkiem.

foto: Gromysz Group

kontakt