The Martin Garrix Show powraca! Piąty sezon będzie ukazywać się przez cały 2022 rok

Piąty sezon The Martin Garrix Show wystartuje już 25 lutego – a w nim m.in. powrót na festiwale, EURO 2020 oraz tworzenie albumu AREA21.

kalendarz

DJe i producenci mają różne sposoby na dobre życie z fanami. Jednym z nich jest pokazywanie swojego życia w social mediach. Można to robić na różne sposoby, chociażby za pomocą vlogów, będących – jakkolwiek by to nie brzmiało – pewną formą filmu dokumentalnego. Tego typu rzeczy w swojej karierze robiło już wiele postaci ze świata EDMu, z czego wyjątkową ciągłość zachowuje Laidback Luke. Niektóre materiały wykraczają jednak poza vlogowy format i zdecydowanie bliżej im do dokumentu czy serialu. I w tej kategorii na czoło w ostatnich latach wybił się Martin Garrix.

The Martin Garrix Show powraca

Czołowa postać światowego EDMu wypuszcza The Martin Garrix Show od 2014 roku. W każdym z epizodów możemy zobaczyć kulisy życia Holendra – od wielkich festiwali, przez wizyty w studiu po życie prywatne. O ile pierwszy sezon był bardzo nieregularny (ostatni odcinek ukazał się na koniec 2016 roku), o tyle trzy kolejne składały się z odcinków ukazujących się już co tydzień. Ostatni epizod serii ukazał się na początku marca 2020 roku, czyli na dni przed zamknięciem rynku festiwalowego z powodu pandemii. Wszystkie dotychczas opublikowane odcinki (a jest ich 48) znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Przez te 2 lata w życiu Martijna zdążyło z pewnością zadziać się wiele. Nie dziwi więc to, że w miarę możliwości Holender i jego ekipa postanowili powrócić do konceptu, przygotowując dla fanów już piąty sezon The Martin Garrix Show. Seria ta będzie powrotem do formuły z sezonu pierwszego. Odcinki będą więc ukazywać się nieregularnie, na przestrzeni całego 2022 roku.

Czego możemy się spodziewać?

Na YouTube’owym kanale producenta pojawił się już teaser nowej serii, która wystartuje już w najbliższy piątek (25 lutego). Niemalże minutowy filmik wskazuje na to, czego możemy spodziewać się w nadchodzącym sezonie. Zobaczymy między innymi kulisy pierwszych imprez Martijna po pandemicznej przerwie, wątek EURO 2020 oraz proces tworzenia albumu w ramach projektu AREA21, który rozpocznie cały sezon. Nie zabraknie także gości, którymi będą między innymi Zedd, Julian Jordan czy Tinie Tempah.

ultra

Poprzedni sezon liczył aż 18 odcinków, więc fani mają prawo mieć wyostrzone apetyty – szczególnie po aż 2 latach bez nowego epizodu. Kto wie, być może w którymś z odcinków zobaczymy nagrania z Polski – wszak Martijn wystąpi w naszym kraju podczas Open’er Festival 2022. Więcej informacji na temat występu znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?