The Other Side Of The Sun – Nowa impreza twórców Sunrise Festival. Startuje sprzedaż biletów

W dniach 23-25 lipca w kołobrzeskim Podczelu odbędzie się impreza będąca zastępstwem za Sunrise Festival 2021.

sunrise

O tym, że tegoroczny Sunrise Festival się nie odbędzie, wiadomo już od jakiegoś czasu. Organizatorzy imprezy nie dadzą jednak o sobie zapomnieć w tegoroczne wakacje. Pod koniec lipca w Podczelu odbędzie się impreza pod nazwą The Other Side Of The Sun, na której wystąpią polscy i zagraniczni artyści. Agencja MDT Production poinformowała właśnie, że od poniedziałku startuje sprzedaż biletów.

Mini Sunrise

Tegoroczna impreza będzie zorganizowana z dużo mniejszym rozmachem, w porównaniu z edycją z 2019 roku. W Podczelu będą rozstawione dwie sceny, a na festiwalowy teren zostanie wpuszczone do 5000 osób. Pula biletów jest zatem mocno ograniczona, więc z zakupem warto się pospieszyć. Tym bardziej że przez pierwsze 24 godziny pierwszeństwo zakupu będą miały osoby, które mają aktywne bilety na 2022 rok. To jednak nie jest jedyny bonus dla posiadaczy wejściówek na przyszłoroczną edycję, Osoby posiadające wejściówki na przyszłoroczny Sunrise Festival będą mogły kupić wejściówkę na The Other Side Of The Sun w cenie 149 zł – podczas gdy standardowo jednodniowy bilet kosztuje 199 zł. Sprzedaż biletów rozpoczyna się już w poniedziałek (21 czerwca) o godzinie 18:00.

kalendarz

Lineup po weekendzie

Jak zapewniają organizatorzy, tuż po weekendzie mamy poznać artystów, którzy wystąpią w dniach 23 – 25 lipca w Podczelu. Wiemy też, że w lineup’ie nie zabraknie zagranicznych artystów. O tym, kto to będzie, przekonamy się już za parę dni, lecz już teraz warto rozważać zakup wejściówek – wszak pula biletów jest mocno ograniczona. Może zatem okazać się, że zostaną szybko wyprzedane.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?