The Prodigy

Wkrótce poznamy historię The Prodigy. Powstaje pełnometrażowy dokument o kultowej formacji

W tym roku swoją premierę będzie mieć dokument opowiadający historię powstania brytyjskiej formacji The Prodigy.

sunrise

The Prodigy to legendarny zespół tworzący muzykę elektroniczną, który na swoim koncie ma wiele nieśmiertelnych hitów. Niestety, w 2019 roku frontman formacji Keith Flint popełnił samobójstwo. Teraz, po blisko dwóch latach od tych tragicznych wydarzeń zespół ogłosił, że trwają prace nad dokumentem o brytyjskiej grupie.

Pełnometrażowy film

Jak podają członkowie zespołu, film opowie historię powstania formacji. Nie będzie to jednak sielankowa opowieść, bo film ma być ostry i dziki jak muzyka brytyjskiego zespołu. Z pewnością nie zabraknie wielu ciekawych wątków, w tym tych, które niekoniecznie są wszystkim znane. Pełnometrażowy dokument zostanie wyreżyserowany przez Paula Dugdale’a, który na swoim portfolio ma już dokumenty o The Rolling Stones czy Ariana Grande. Nad częścią merytoryczną filmu będą czuwać członkowie zespołu, czyli Liam HowlettMaxim Reality.

kalendarz

Poczekamy

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze daty premiery dokumentu. Możemy jednak przypuszczać, że ta odbędzie się nie szybciej, jak w drugiej połowie bieżącego roku. O tym fakcie z pewnością poinformują nas członkowie zespołu. Pozostaje nam więc niecierpliwie czekać, by poznać historię jednego z największych zespołów tworzących muzykę elektroniczną. Jedno jest pewne – tej premiery nie może przegapić żaden szanujący się fan muzyki elektronicznej.

kalendarz

foto: Phil Nicholls

kalendarz

sunrise

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?