Hardwell zabiera fanów w podróż po swojej karierze. Rusza “The Story Of Hardwell!”

sunrise

Nie tak dawno temu holenderski DJ i producent Hardwell ogłosił, że robi sobie przerwę od występów na imprezach. Swój ostatni do tej pory koncert zorganizował z ogromnym rozmachem, zapraszając do współpracy orkiestrę Metropole Orkest​, zaś całe wydarzenie można było obejrzeć podczas livestreamu.

Przerwa nie przeszkadza jednak Robbertowi w nowych aktywnościach w social media – całkiem niedawno na oficjalnym Instagramie Holendra zaczęły pojawiać się zdjęcia, będące zarazem teaserem nowego projektu artysty z Bredy. W opisach mogliśmy znaleźć małe podpowiedzi, a z ich połączenia wynikało zdanie “Czas na ponowne przeżycie mojej podróży z mojej perspektywy”.

kalendarz

Fani zaczęli spekulować, iż może to być książka podobna do tej, którą wydał ostatnio Martin Garrix, lub też kolejny film dokumentalny. Czym dokładnie jest tajemniczy projekt “The Story Of Hardwell“? Odpowiedź poznaliśmy  5 listopada.

ultra

Dwukrotny zwycięzca DJ Mag Top 100 DJs zaczął publikować na swoim instagramie zdjęcia które, wraz z pokaźnymi opisami, tworzą historię ostatnich 12 lat życia artysty, które doprowadziły go na szczyt. Z dotychczas opublikowanych materiałów możemy dowiedzieć się, od czego wszystko się zaczęło oraz w jaki sposób nastoletni wówczas DJ z Bredy trafił na antenę radia 538, jednej z największych stacji radiowych w Holandii.

 

sunrise

https://www.instagram.com/p/BpzybXqHAwg/

Materiały pojawiają się na bieżąco i z dużą częstotliwością, dlatego też warto często zaglądać na social media Hardwella – w najbliższych dniach z pewnością dostaniemy sporo ciekawostek na temat jego kariery.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?