Szczegóły życia Martina Garrixa w jego pierwszej drukowanej publikacji. Sprzedaż ruszyła!

kalendarz

Life is crazy… na pewno, jeśli nazywasz się Martijn Garritsen!

Kariera Holendra od 2013 roku nieprzerwanie nabiera coraz to większego rozpędu i rozmachu. Na jego koncie są już między innymi: podwójne zwycięstwo w plebiscycie DJ Mag Top 100 DJs oraz chociażby występ podczas ceremonii zamknięcia tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Możemy go także zobaczyć w filmie dokumentalnym “What We Started“, gdzie występuje także między innymi legenda muzyki House i Techno – Carl Cox.

kalendarz

Muzyka, występy sceniczne i przed kamerą to najwyraźniej za mało dla młodego Holendra, który postanowił wydać… książkę!

ultra

Publikacja nosi tytuł “Life = Crazy” i będzie obfitować w materiały fotograficzne, sporządzone przez Louisa van Baara – członka ekipy Martina i jednego z jego najlepszych przyjaciół. Jak podkreślił sam zainteresowany, “nikt nie rejestruje momentów w taki sposób, jak robi to Louis”.

Zdjęcia będą ilustrować to, jak wyglądało życie i drogę na szczyt popularności producenta – od występowania przed tłumami, przez podróże i zdobywanie ekstremalnych i przepięknych miejsc po życie prywatne czy spotkania ze światowej sławy postaciami. Naprawdę interesującym dla najzagorzalszych fanów faktem z pewnością będzie pokazanie Holendra z tej tajemniczej – ukrytej w cieniu supergwiazdy – strony człowieka z krwi i kości.

kalendarz

Album można już zamówić w przedsprzedaży pod tym linkiem, jednak lojalnie informujemy – Garrixers będą musieli sięgnąć dosyć głęboko do kieszeni, bo książka, która de facto będzie albumem, ma kosztować 50 euro. Oficjalna premiera nastąpi już w październiku.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?