Już jutro ostatni koncert Hardwella przed przerwą! Sprawdź, gdzie można obejrzeć transmisję

kalendarz

Świat muzyki elektronicznej zwraca swoje oczy w stronę Amsterdamu – już dziś rozpoczyna się Amsterdam Dance Event. W ciągu najbliższych dni w stolicy Holandii będzie dziać się naprawdę wiele – a atrakcji, których wręcz nie można przeoczyć, jest co nie miara, i to już od pierwszego dnia.

Mamy tutaj głównie na myśli chociażby wyjątkowy występ Hardwella, który postanowił zrobić sobie przerwę i odpuścić koncertowanie na jakiś czas – z czystym sumieniem możemy ten event nazwać największym wydarzeniem drugiego dnia zabawy. Jednak fakt, iż jest to ostatni koncert Robberta nie jest rzeczą najbardziej przykuwającą uwagę.

emuze.me

Holendrowi w pożegnalnym występie będzie towarzyszyć Metropole Orkest, z którą producent już współpracował przy utworze “Conquerors“. Na scenie zostaną zaprezentowane największe hity tanecznej muzyki elektronicznej w nowych wersjach. Jest to wyjątkowy moment, gdyż możliwość usłyszenia doskonale znanych nam z imprez czy transmisji motywów w wersji zagranej na żywych instrumentach przez orkiestrę jest rzeczą niecodzienną.

Bilety na wydarzenie rozeszły się w mgnieniu oka – nie dziwi to nikogo, bo do kwestii czysto muzycznych dochodzi fakt, iż będzie to ostatni występ sceniczny Hardwella, przynajmniej na jakiś czas.

ultra

Jeśli jednak nie będzie Wam dane być na miejscu, to nic straconego – artysta zapowiedział, że koncert zostanie wyemitowany na żywo na jego stronie internetowej – live.djhardwell.com. Start już jutro o 20:30.

To będzie wyjątkowy wieczór – wszak dostajemy możliwość usłyszenia znanych motywów, które niejednokrotnie przywołują miłe wspomnienia z lat młodości, w zupełnie nowych i niespotykanych aranżacjach. Jednak na pytanie, czy to jest najbardziej przekonywujące, czy jednak jest to pożegnanie Hardwella z występami, musicie odpowiedzieć sobie sami.

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?