No i mamy pierwszy odwołany koncert 2022 roku. The Weeknd anulował trasę – w tym występ w Krakowie

“After Hours Tour” miało trafić do Polski na jesień 2022 roku. Niestety, The Weeknd odwołał całą swoją trasę.

silesia beats

Jak już wspominaliśmy nieraz, koncertowy kalendarz roku 2022 zaczyna się coraz bardziej zapełniać. Pierwszym dużym artystą świata popu, który ogłosił swój występ nad Wisłą na przyszły rok, był The Weeknd. Jego koncert miał odbyć się w krakowskiej Tauron Arenie w ramach najbliższej trasy koncertowej. Jak się jednak okazuje, Abel swoją polską wizytę odwołuje. I nie – nie ma na to wpływu sytuacja COVIDowa. Przynajmniej oficjalnie

Z hal na stadiony

After Hours Tour” miało rozpocząć się już w styczniu. Jak wynika z informacji zamieszczonych na social mediach Kanadyjczyka, data ta ulega zmianie – tym samym trasa będzie mieć swój start dopiero w wakacje 2022 roku. Głównym powodem miałyby być ograniczenia wiążące się z faktem, iż koncerty planowane były w obiektach halowych. Zmiany mają spowodować przeniesienie występów na stadiony, co miałoby dać większe możliwości.

jay_cluss

Bilety na koncerty będą ulegały zwrotowi – tym samym, w wypadku ogłoszenia nowej daty polskiego koncertu, będzie trzeba zakupić wejściówkę na nowo. Bileterie mają się skontaktować wkrótce z posiadaczami wlotek.

ultra

Poniżej znajdziecie oświadczenie The Weeknd’a.

The Weeknd – oświadczenie

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat.

Przypomnijmy – The Weeknd miał wystąpić w krakowskiej Tauron Arenie 7 listopada 2022 roku. Nasz news na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

silesia beats

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?