Nowa normalność wymusza na organizatorach imprez kreatywność. Przykładowo Niemcy stawiają na “festiwale samochodowe”, natomiast Czesi mają łatwiej – tam zakazy powoli są znoszone, a limity frekwencji podczas imprez masowych – podnoszone. Niestety, w wielu innych krajach – w tym także w Polsce – nadal nie wiadomo, kiedy wrócą imprezy klubowe czy festiwale. Dlatego też sety DJskie emitowane w formie livestreamów będą przez najbliższy czas de facto jedyną alternatywą. Co weekend wybór jest naprawdę szeroki – wśród wielu transmisji znalazło się też coś dla fanów jakościowego house music.

Nowy projekt

Tym razem dużo dobrej muzyki zaprezentują neeVald, Bartes i Matthew Clarck w ramach projektu THE3 (wcześniej 3some). Panowie mają na swoim koncie wiele lat doświadczenia na scenach klubowych i festiwalowych. I bazując na tym, ale także na swojej długoletniej dobrej znajomości, postanowili połączyć siły i stworzyć wspólny DJski kolektyw. Miejscami, w których projekt udowadniał swoje możliwości, były dotychczas poznańskie kluby SQ oraz Sinner. Dzisiejszy stream jest więc dobrym momentem dla słuchaczy z innych zakątków świata, aby sprawdzić, w jakiej formie jest wielkopolskie zagłębie house’u.

Wyjątkowa sceneria

Muzycznym doznaniom wtórować będą także te wizualne – dziewięćdziesięciominutowe show odbędzie się bowiem na płycie poznańskiego lotniska Ławica. Transmisja tego wyjątkowego seta rozpocznie się już o godzinie 20 na Facebook’owej stronie projektu. Gorąco polecamy wszystkim fanom bujających brzmień!